Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog legalább 15-20...

Mikor fog legalább 15-20 percet elnézelődni?

Figyelt kérdés

3 hetes kislányom egész nap vagy cicizik vagy alszik. Ezzel semmi gond mindaddig amíg ébren nincs mert amint felébred és nem kap egyből meg, elkezd hangosan kiabálni.

Pl.: Éppen fürdők, eszek, elszaladok postára, vagy felébred és gyorsan átpelenkázom akkor is csak sír.


Mikor lesz az amikor apa is meg tudja nyugtatni vagy amíg lezuhanyzok vagy megreggelizek, elnézelődik egy pihenő székben?


2020. jún. 3. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónaposan kb. Az én babám remekül elbeszélget a játszószőnyeg felett lógó játékokkal, vagy a székben ülve az ott lógó dolgokkal, de max negyed órát, utána szól a maga kis nyelvén, hogy társaságra vágyik. 3 hónapos. Én zuhanyozni csak úgy merek menni ha apja van vele közben, vagy amikor este már a nagy alvása van. Reggeli akkor van, amikor visszaalszik reggel még. Igazából ha nem éhes akkor elvan újszülött kora óta az apjával is. Mostanában kezdi felismerni, hogy én vagyok az anyja, igencsak rámkattant, egyre nehezebb :D
2020. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon babafüggő. A három gyerekem közül a legnagyobb, a kisfiam sosem nézelődött önállóan babakorában. Nagyon többemberes baba volt. Onnantól volt egy kicsit könnyebb Vele, hogy elkezdett mozgolódni, akkor pedig folyton a nyomában kellett lenni.

A nagyobbik kislányom viszont álombaba volt ebből a szempontból, Ő már pár hetesen elnézelődött a pihiszékében, aztán magától elaludt, ha elálmosodott.

A kisebbik kislányom most 8 hetes, Ő átmenet a két nagyobb gyerkőcöm között, nem alszik el önállóan, de képes már nézelődni 15 percet, ha minden rendben van körülötte.

Szval nem tudhatjuk, milyen babát "dobott a gép" neked.

Szurkolok mindenesetre!

2020. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 éves és még mindig nem. A kicsi 5 hónapos és első pillanattól elvan. Ez gyerekfüggő.
2020. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat ez gyerek függő. Az enyém már egy hetesen is elnézelődött 10-20 perceket és apa is bármikor meg tudta nyugtatni. (Nyilván ha éhes az más.)

De amikor már tudatos érdeklődő nézegetés volt az olyan 2 hónapos körül.

2020. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém lassan 2 éves, de még mindig nincs el 2 percet magába, mindig a nyomomban van. Úgyhogy gyerekfüggő. Nálunk se a babakocsi, de a pihiszék, se az adamo, semmi nem vált be, ccsak azért nem adtam még el, mert reménykedem hogy a tesó kicsit önállóbb lesz.
2020. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hasfájós?

Az én kislányom sose volt oda a pihenőszékért, próbáld meg megkeresni azt ahogy jól érzi magát. Játszós szőnyeg....stb Nekem nagyon hamar emelte a fejét, ezért babageometria kiskönyvet kapott amit nagyon szeretett nézegetni. De simán lehet hogy szorítja a pelus, vagy nem kényelmes a ruhája, valami zavarja a komfort érzetét. Én mindent végig próbáltam és néztem, de sokszor csak később jön rá az ember hogy mi is volt a baj. Az is lehet hogy túl sok minden veszi körül, tárgyak, zaj és egyebek ami egy ilyen pici számára szintén zavaró tud lenni. Sok sikert a kicsihez. :)

2020. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. jún. 4. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!