Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fúj a szél és esik a hó...

Ha fúj a szél és esik a hó akkor is ki lehet vinni?

Figyelt kérdés
3hós a babám tegnap is fújt a szél és ma is nem vitem sétálni ,vigyem ilyen időbe is?????
2008. nov. 24. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Mi is 3 hónaposak vagyunk, én ki szoktam vinni. Igaz, nekünk van egy kis udvarunk, oda kirakom és az ablakon át ránézek, hogy mi van vele. Nem hagyom kint sokáig, egy fél órát ebben a hülye időben, de ha nem viszem ki nem alszik jót délután. csak a friss levegőn tud elaludni napközben úgy, hogy órákat aludjon. Ha már elaludt behozom, de ha nem viszem ki fél óra múlva fent van megint. Jól öltöztesd fel, 2 takaró, lábzsák és nem lesz baja. Én két sapit és kesztyűt is adok rá.

2008. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm.
2008. nov. 24. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

én nagy szélben nem viszem ki,csak a szobájában jól kiszellőztetek,de hóesésben lehet menni egy kicsit.

2008. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!