Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hetes baba tapszeres...

5-6 hetes baba tapszeres kiegeszitessel megeszik 160ml-t is vagy tobbet 3-4 orankent. Nem sok az? Tietek mennyit evett?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy picit soknak tűnik, a most 8 hetes kislányom eszik olyan 120 milliket kB. 3 óránként, nagy, erős baba.

Mennyi anyatejes eszik ebből a mennyiségtől?

2020. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 6 hetesünk 120-150 mili között eszik, bár 120-at adunk neki és ha két még akkor 30 milit, de többet még nem próbáltam. 3-4,5 óránként eszik
2020. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Máskor is, vagy csak most? 6 hetes növekedésinél az én fiam is rengeteget evett.
2020. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

attól is függ, milyen tápszert kap.

Ékezetek nélkül írsz, külföldön éltek? Azért kérdezem, mert itt Németországban például mi PRE tápszert adunk a babánknak. Amit nem szabad a sima 1-es, kezdő tápszerrel összehasonlítani. A PRE a leginkább hajaz az anyatejre, nincs benne pl felesleges kemenyítő, ami miatt igény szerint etethetsz. Annyit, és olyan gyakran ahogy a baba kéri.

Nem fog tőle elhízni, tapasztalat.

Nekünk ennyi idősen általában 150ml víz+a por volt az adagja.

7 hós kislány anyukája vagyok.


De ha nem erről a tápszerről van szó, akkor nem szóltam. :)

2020. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!