Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukám folyamatosan azzal...

Anyukám folyamatosan azzal piszkál, hogy szüljek gyereket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy anyukám nagyon gyerekmániás. Mikor ő kicsi volt (az ő elmondása szerint) 7 gyereket akart. Hát, a 7 nem jött össze (Hál' Istennek), csak 3. Most viszont engem folyamatosan azzal piszkál, hogy hogy hogy nem akarok gyereket. Halkan megsúgom, 17 éves vagyok és hangozhat akármilyen betegen is másoknak, én egyszerűen még nem érzek semmiféle igényt arra, hogy gyerekem legyen. Fiatal is vagyok, egyetemre is szeretnék menni, nem kell nekem egy gyerek.


Mikor ezt ő meghallotta, akkor nagyon bepipult és még nagymamám is adta alá a lovat. Hogy én hogy lehetek ilyen degradált, hogy nem akarok gyereket szülni. A mostani kedvence az az, hogy én a lányokhoz vonzódom, ami nem igaz, mert volt 4 tartós kapcsolatom FIÚVAL, szóval erről ennyit.


Tényleg ilyen nagy hiba az, ha valaki nem akar gyereket?



2020. jún. 11. 08:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

17 évesen 4 tartós kapcsolatod hogy lett volna? 3 hónap nem tartós, ugye tudod? 🤣


Akkor szülj gyereket, amikor te vágysz rá, ne a szüleid nyomására.

2020. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Ő még egy kicsit más világban nőtt fel. Abban az időben ez volt a divat, de akkor a nők általában otthon is maradtak, gyereket neveltek és a háztartást vezették. Ma már más világban élünk, ezt meg kellene értenie. És nem, egyáltalán nem hiba. Akkor kell gyereket szülni, mikor úgy érzed, hogy felnőttél hozzá és van is hova.
2020. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Jó, oké, a tartósát elírtam. A leghosszabb 11 hónapos volt. 😂🤣 Tudok néha hülyeségeket írni, tudom...
2020. jún. 11. 08:59
 4/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%
Mondd meg neki, hogy nem, és kész. Majd TE eldöntöd. És nem emlékszel, hogy bármikor kérdezted a véleményét ebben a kérdésben. Ja, és ő a szemellenzős, nem pedig te a degenerált és a leszbikus.
2020. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Csodalatos dolog gyerekeket felnevelni, de nem 17 evesen.


Anyukadat a kovetkezokkel probald leallitani:

a) 10 evvel kesobb lesz itt ennek az ideje, majd akkor karogjon.

b) De a gyerekvallalashoz szukseg van egy ferfira is. Nemcsak a gyereknemzeshez (arra mindig talalnal), hanem hogy olyan ferfit talalj, akivel lehet kozos jovot tervezni es varhatoan jo apja lesz a gyerekeiteknek. Ehhez pedig keresni kell a partnert, vagyis emberek koze jarni, tartalmasan szorakozni, elni a fiatalok eletet. Ugyhogy ebben tamogasson, ha unokat szeretne.

2020. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

17 évesen én sem akartam

Mármint úgy, hogy soha..


Most 33 vagyok. 3. Babát tervezzük.


17 évesen max 1 tartós kapcsolat lehet..

/nálam a 3 év a tartós.. de inkább csak az, ahol együtt élnek/

2020. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Én így 30 évesen sem vállalnék semmi pénzért gyereket, nulla igényem volt rá mindig is. Persze én is kaptam több oldalról, hogy de a gyerek az élet értelme blablabla. Bármilyen pozitív dolog történt az életemben egyből megkaptam, hogy bezzeg ha gyereket szültem volna most az lenne a legnagyobb élményem és minek van más eredményekre meg élményekre szükségem (???? -.- ) Aztán egyszer betelt a pohár, halál komoly agresszív hangnemben megmondtam anyámnak talán 22-23 évesen, hogy ha az égtől a földig pattog akkor sem lesz soha de soha gyerekem és kész. Valahogy sikerült azt a gyilkos hangnemet eltalálni, hogy azóta egyszer sem hozta fel, hogy miért nem vállalunk gyereket.
2020. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

OFF: “Degradál” szó nem ezt jelenti.


ON: 17 évesen én sem akartam gyereket, ez normális. De ha később sem szeretnél, az is oké. Engedd el a füled mellett anyád megjegyzéseit vagy mondd azt, hogy akarsz, akkor is ha nem igaz. Úgysem tud beléd gyereket rakni. Majd szülsz, ha akarsz.

2020. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én maximálisan egyetértek az összes válaszolóval, csak az amit anyám csinál, már nagyon kínos és szerintem elfogadhatatlan. Minden nap (általában ebéd közben) felhozza a témát, a nagyim meg még biztatja. Arról nem is beszélve, hogy egyszer meghallottam mikor beszélgettek, hogy: "(Név), nem normális... Mikor fog gyereket szülni, majd 40 évesen? Mikor én 8 éves voltam, 7 gyereket akartam." a többire már nem emlékszem, ez kb 3 hete történt.


Másrészt, meg az is kezd egyre cikibb lenni, hogy azt hiszi, a lányokat szeretem. És ezt már ismerőseinknek is mondja, és az utca bélieknek is... :(


Próbáltam neki már többször is szépen elmagyarázni az álláspontomat, de semmi. Ugyan azt mondja, mondja és mondja...

2020. jún. 11. 11:57
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

El nem bírom képzelni, hogy normális ember azt akarja hogy a 17 éves lánya már elkezdjen babázni😂😂 Esetleg roma családoknál szokott ilyen lenni.

Egyszerű a helyzet.Leállitani úgysem tudod,-ha valóban ennyire rá van kattanva a dologra- vigyázz magadra hogy csak akkor jöjjön a baba amikor Te és a párod szeretnétek.

2020. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!