Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, Mina név...

Mit gondoltok, Mina név megállná a helyét Horváth vezetéknévvel?

Figyelt kérdés
Nekem picit rövidnek hat így a vezetéknévvel, de amúgy imádom és teljesen előttem van egy Mina kislány, Mimiként is becézve. Herminát én szívesen adnám, de körülöttem senkit nem sikerült meggyőzni sajnos. Esetleg ha valakinek eszébe jut egy szépen csengő második keresztnév vele, szívesen fogadom. :)

2020. jún. 25. 01:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

Közben ezt találtam:

Mina Szépségpont-hajszervíz, 2889, Súr Rákóczi u. 3.

:)

2020. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Ehhez a vezetéknévhez annyi normálisabb hangzású keresztnév menne. Biztos van jobb ennél.
2020. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sajnos sokak rosszul értelmezték a kérdésemet, én csak annyit kérdeztem hogy hogy illik a vezetéknévhez. ;) Dobálózhatnék itt Tamara meg Laura szalonnal, Ildikó nevű kutyával (igen), teljesen felesleges, ha a lányom neve Mina lesz, simán Mina lesz, a kislány aki aranyos, mosolygós és nem egy kitalált mosószer.:) Egyébként még esetleg akkor meggondolnám a Minna írását, de az megint teljesen másként hangzik.
2020. jún. 25. 11:14
 14/20 anonim ***** válasza:
28%
Én nem szívatnám egy Minával vagy Mirával. Oké hogy előtted van egy ilyen nevű kislány, de arra is gondolni kell hogy egyszer fel fog nőni
2020. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Hermina ezerszer jobb az legalább embernév.
2020. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is nagyon tetszik a Mina.


Látom, tömeges névváltoztatás lesz ha egyszer egy papírzsebkendőt Hannának neveznek el.

2020. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%

#4

Azt akartam én is, csak a páromnak nem tetszett... Mirella lett helyette :)

Amúgy nekem még Mira is tetszik, csak nagyon gyakori.


Nem rossz a Mina egyébként, csak sanszos a pina asszociáció, főleg gyerekként a suliban, bár kreatívak, bármilyen névvel lehet gúnyolódni.

(Az Aminát utálom, már csak azért is, mert a másik lányom Tamina, és egy csomószor írtak Aminát helyette hivatalos helyeken, mert félrehallották.)

2020. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a név nem rossz, de nekem a Horváth vezetéknévvel egy picit furán hangzik. Talán ahogy te említetted, egy kicsit rövidnek hat a vezetéknévvel. Mindenesetre nem akkora tragédia, elmegy azért a kettő együtt.
2020. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj senkivel, én már nem is kérdezek, mert elszomorítottak, amíg nem volt biztos, hogy milyen nemű lesz, addig beleéltem magam, hogy Linett és Lininek becézem eleinte, aztán eldönti ha tini lesz, hogy mi esik neki jobban, de olyanokat írtak, hogy valami sorozatban valami szipirtyó neve, meg intim betét névnek jó lenne. Kit érdekel? :D Már le is tojom, legyen Mina, ha neked az tetszik. Még az is jobb, mint a Mia :D
2020. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mina = pina = mi a pina
2023. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!