Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van, ha nem duplázza meg a...

Mi van, ha nem duplázza meg a babám 6 hónapos korára a születési súlyát?

Figyelt kérdés
Most lesz 5 hónapos és 1 teljes kiló hiányzik hozzá. Kizárt, hogy felszedje. Mozgékony, hosszú típusú baba, nem született kis súllyal. Anyatejes, iszsz, elégedett baba.
2020. jún. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Az enyémek nagyon alacsonyak, egy éves korukra dupláztak. Egészségesek, ügyesek, okosak, csak picik. 😊
2020. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond nem lesz. Ez csak iránymutatás, a mozgásfejlődés sokat számít. Lehet, hogy súlyra nem, de hosszra meg nőtt, ezt is figyelembe kell venni. Sok védőnő szereti túltolni a szerepét.
2020. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő most 70 centi, szóval jó hosszú, főleg lány létére. Én pici vagyok, pici voltam,az apuka magas, anno husisabb volt babaként (khm..most is kezd az lenni)
2020. jún. 28. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb súllyal született babáknál a duplázás nem “elvárás”. Semmi baja nem lesz, ha nem dupláz.
2020. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. 5 hónapos. 3910-zel született és 50 cm-rel. Most 6700 g és 70 cm. Ő hosszra gyúr úgy tűnik... a doki szerint szépen fejlődik.
2020. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!