Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves gyereket miben vigyek...

1 eves gyereket miben vigyek a vizbe, strandra?

Figyelt kérdés
A pelenka allandoan teleszivja magat a balatonnal marmint a vizzel:) es nyilvan cserelem neki de ez nem tul gazdasagos.... meg ha bemegyek vele a vizbe akkor persze nem lehet rajta pelus. Adhatok ra egy furdoruha bugyit es akkor abba strandol? ha meg visszamegyunk a fuben a torolkozohpz akkor ujra pelenka
2020. jún. 30. 04:26
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Úszó pelust adsz rá? Az is megszívja magát?

Nem tudom amúgy. Mi mosizunk. Igaz még csak 10 hós, de az teljesen jó a vízben is neki.

2020. jún. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Erre van az uszó pelenka. Az nem szîvja meg magàt vizzel. A pisit àtengedi, tehàt pancsi utàn ezt is ajànlatos azèrt àtcserèlni rendes pelusra.
2020. jún. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Úszópelus. Bár nekünk megszívta magát az is vízzel pl a Libero is, meg valami másik márka.
2020. jún. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Mosi uszópelus


Nyaralásra gazdasàgodabb, mint az eldobhatós.

Talán mázlisták lesztek és vízben nem tojik bele 😅

2020. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Mi is most megyünk először. Én azt a tanácsot kaptam, hogy úszópelus, és ha nincs benne kaki, megszárad, ráadhatom a következő pancsizásnál. Nem kell kidobni, mert rajta volt 20 percet. Remélem, beválik majd így
2020. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En probaltam az uszopelust ugyanugy atazik az is csak nem olyan gyorsan
2020. jún. 30. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
De ha nem megszívja magát, hanem csak átázik, nedves azzal mi a baj? Neked sem száraz a fürdőruhád
2020. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ùszòpelus + ùszònaci. Teljesen jò volt, nagyon cuki kis nacik vannak :D
2020. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!