Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom leveszi magárol a...

Kislányom leveszi magárol a pelust?

Figyelt kérdés

13 hónapos és 1 hete már folyamatodan ezt csinálja, mikor alvás után bemegyek hozzá, nincs rajta pelenka és tiszta pisi, kaki az ágy meg minden. Mit lehet csinálni ilyen helyzetben?

Most azt csináljuk, hogy a kezeslábas pizsamát fordítva adjuk rá, hogy a hátán legyen a cipzár vagy patent és akkor így nem éri el. Valami más megoldás?


2020. júl. 1. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj rá egy bodyt is
2020. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hiába mert azt is kikapcsolja🤷
2020. júl. 1. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Probald ki a bugyipelust az nem tepozaras
2020. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bugyipelus

Meg bugyi

2020. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt ilyen időszaka. Csontra le bírt vetkőzni. A 3. nap benn maradtam vele amíg el nem aludt, így ez a probléma megszűnt. Cserébe egy darabig csak úgy volt hajlandó aludni ebéd után, ha fölötte ültem (illetve szundítottam vele)
2020. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bugyipelus segített, nekem is nyáron kezdte a fiam, mondjuk csak nappal csinálta és ha nem volt rajta ruha.
2020. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!