Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám egyik napról...

10 hónapos babám egyik napról a másikra nem engedi magát a hátára fektetni pl. pelenkázáskor. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azonnal sír, próbál felkelni. Eddig ilyen nem volt. Hiába adok neki játékot, nem figyel rá, csak becsukott szemmel ordít, amíg nem ültetem fel. Fogzásnak lehet ilyen mellékhatása?

2020. júl. 7. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ...utálja ha pelenkázod ,lesz ez még cifrább is.
2020. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Oh lesz ez még rosszabb is... A közel két évesem pelenkázása már inkább hasonlít pankrációhoz.


Egyszerűen nem érnek rá erre. Zavarja őket hogy korlátozva vannak.

2020. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém 7 hónapos kora óta csinálja ezt. És csavarja magát,fordul hasra és megy. Alig bírom lefogni.
2020. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en lanyom is ezt csinalta egy evesen kb meg 5 honapig. Kesz boxmeccs. Most egy honapja csak siman kihagyta...remelem nem atmenetileg.
2020. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam mióta forogni tud nem tűri. Én mindig próbálok valami érdekeset adni a kezébe. Akkor azzal elvan addig jobb esetben
2020. júl. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Detto ugyan ez van nalunk is 😊 en ilyenkor oda adom neki a vizes uveget azt azzal el van iszik mig en pelenkazom
2020. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Itt is ez megy már egy hónapja. Mindig mást adok a kezébe, amivel elbabrál. Az orrsziporszi tartálya viszi eddig a prímet. :)
2020. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!