Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zoltán vagy Zsombor, iletve...

Zoltán vagy Zsombor, iletve Petra vagy Zsanett?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb választás?
2010. aug. 3. 11:54
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Vannak azért itt szép becézések is!:)De nem ez a fontos valóban.Kemeem van egy Zsoltom már és egy Lúciám:)
2010. aug. 3. 12:11
 22/33 A kérdező kommentje:
Kemem=nekem bocsika :)
2010. aug. 3. 12:12
 23/33 anonim ***** válasza:
65%
Ha fontos a becézés, akkor a Zsombort hogyan becéznéd? Zsombi???? Szerintem gáz név. A Zoli és a Petra viszont nagyon tetszik, és a Petra szépen alliterál a Pécsivel.
2010. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Petrám van és pont azért kapta ezt a nevet, mert nem lehet becézni, bár a boltosnéni bepróbálkozott egy laza Petrácskával..

Pocaklakónk Csenge lesz ugyanezen okokból:)

2010. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
44%

A Pécsi Petra nekem kicsit olyan pattogós hangzású a p betűk miatt. De ha már nem akarsz tucatnevet, inkább a Zsanett.

Van Petra nevű ismerősöm, őt Pepinek becézik.

A Zsombor is egyre inkább elterjedt manapság, ezért a Zoltán mellett döntenék. Vagy esetleg Zalán?

2010. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Zsombor,Petra
2010. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
44%

Szia.

Engem Zsanettnak hívnak, és 31 éves vagyok. Nagyon szeretem a nevem, tehát én emellett szavazok. Kb 8-9 éves koromig nem is igen találkoztam Zsanettal, pedig a dédikém ajánlotta ezt a nevet mikor még pocakban voltam. Az ő legjobb barátnőjét hívták így. A kórházban nem akarták anyakönyvezni, de persze már sok druszám van. :-)

Ha lányom lesz amit már borzasztóan várunk (másfél éve)

Anilla lesz. Magyar név Anna egyik változata. Ezt 16 évesen hallottam először a rádióban sorolták a névnapokat, és első hallásra szerettem bele.

A férjem János ami a Zsanett férfi párja, ezt nem rég tudtam csak meg. Jól elcsodálkoztam rajta... Lehet , hogy nincsenek véletlenek..

Boldogságos babavárást kívánok!

2010. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És egy igen szimpatikus Zsanett vagy:)
2010. aug. 3. 16:22
 29/33 A kérdező kommentje:
A Zalán sem rossz,és mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat/segitséget:)
2010. aug. 3. 16:23
 30/33 anonim ***** válasza:
44%
Köszönöm a dicséretet ! :-) Zsanett
2010. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!