Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sima egyszerű piskóta kádat...

Sima egyszerű piskóta kádat tervezek, és hozzá egy univerzális kádállványt. Akinek ilyen van elégedett vele? Ez a kettő használható együtt? Lent link

Figyelt kérdés

Azt írja a kádnál hogy 80as piskóta kádhoz, a kád pedig 84 cm. Ez működik együtt? Csak a perem miatt a 4 cm plusz?


[link]

[link]



2020. júl. 27. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom még nincs, de babás ismerősök mondták, hogy érdemes a 100 cm-es kádat venni, mert nagyon gyorsan kinövik a kisebbet.

Amúgy mi is egy hasonló, de 100 cm-es kádat vettünk, ugyanilyen piskóta formát, és egy régebbi, otthoni, sima kádállványt kapunk hozzá kölcsön. Ami univerzális, az mindenhez használható, valószínű jó lesz ez a kombináció.

2020. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 102 cm piskóta kád van. 5 éves a nagy még mindig elfér benne 😅
2020. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, a nagyobb, 100-as kádat javasolnám én is.

Nagyon hamar kinövik a kisebb kádat. Kb fél éves volt, mikor nálunk, már a nagyobb kád kellett.

Ha újrakezdhetném, én is alapból, a nagyobb kádat vettem volna.


(Most a kisebb kádat, kutyafürdetésre használjuk 😂, legalább kárba nem ment.)


A kádálvánnyal, tapasztalatom nincs. De nekem nem szimpatikusak, nem érzem biztonságosnak őket. Egyszer egy hétig, kórházban használtam, de végig féltettem benne az akkor 2.5 hónapos fiamat.

2020. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Használtunk kád állványt, de én használtan vettem, mert kb 4 hónapig fürdettük benne, utána már nagy kádban.
2020. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ilyen kádat használunk, csak a 100cm-eset, univerzális állvánnyal. Nincs vele gond. Ránézésre tényleg ijesztően nem stabilnak néz ki a kadallvany, de a használatnal semmi probléma nem volt vele.
2020. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2020. júl. 27. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. Igazából elvagyunk vele. Az állványt már nem használjuk. Betettuk a nagy kadba. 6 hónapos. Annyi vele a bajom, hogy nagyon sok helyet foglal, de ez minden esetben igaz lenne. Hacsak nem létezik valami brutal kicsire csukhato szilikon kád vagy ilyesmi.
2020. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom hogy nagyobb kádat vegyél.
2020. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!