Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tesómék nem tudnak 3 név...

A tesómék nem tudnak 3 név közül választani, ti melyiket választanátok kislánynak Horváth vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 08:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
A kilences egy szar proli.
2020. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

#4 aki ilyen értelmi szinten van, az bármilyen nevet tud gúnyolni, tehát akkor ne legyen neve a gyereknek.

Te miért nem írod le a saját neved? Biztos arra is találna alternatívát valami hasonszőrű észlény.

2020. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

#12 az ilyenek adnak divat nevet a gyererkeiknek, mert úgy gondolják, ha van 3-4 Hanna, Zoé, Bence, Máté az osztályban, majd nem fogják gúnyolni. (Ha akarják 100 Bence közül is kiszúrják és gúnyolják).

Véletlenül se merjen senki különbözni.

Ezek a nevek ráadásul nem is a legrosszabbak.

2020. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%

Miáról mindig a macskanyávogás jut eszembe vagy a Mi a f..z. :D

Szofi pedig a Hamis gyönyör c.könyv luxusprostija.

Szóval inkább a Dalma de az meg elcsépelt nagyon.

2020. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Az én nevem Dalma lol :'D Annyira imádom az embereket akik a névben a gyúnyt keresik... Modjuk én szerintem jól jártam a dalmaták legalább kutyák :'D De szerintem mindegyik tetszik. Mivel nem szeretném az én nevem választani ezért Mia :D
2020. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Dalma megy leginkább a vezetéknévvel, nekem Mia a kedvenc nevem és az se rossz a vezetéknévvel, szóval én arra szavazok.
2020. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
A Mia elég kretén :/ A Dalma és a Szofi aranyos
2020. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Dalma nevet adnám. Szép, és nem elcsépelt.

A Szofi akkor már inkább Szófia, de így Szofiként valóban nagyon az orális szexre hajaz. A Miáról meg tényleg Mi a pits@?! felkiáltás jut nekem is eszembe.

Amúgy nem akarok beszállni a ki a kisebbbségi, és ki a proli vitába, de a Szofi és a Mia nevek ugyanúgy divatnevek mint mondjuk az Anna vagy a Katalin. Sőt, a Katalin már lassan ritkának számít. Vicces, hogy sok szülő akar különleges nevet adni, de ennek következtében a nevek elveszítik a különlegességüket. Régen 3 Zsuzsika volt egy ovis csoportban, most meg a Mia. (Vagy Mina, Mira, Milla, Lea, Leila, Lia... Nagyon ugyanolyanok ezek a mai nevek, olyan kislányosak, kicsit rajzfilmfigurásak, mintha félnének komolyabb hangzású neveket adni a szülők a lány babáknak.)

2020. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nem kisebbségi nevek, bár abból is tudnék sorolni párat. Felénk nem szokás Rikárdót és Kendrát adni.
2020. aug. 7. 17:31
 20/23 anonim válasza:
100%
Szerintem a Dalma és a Szofi nagyon szép név,és ezt úgy írom, hogy én nem is szeretem az ilyen extrább neveket. De a Szofi helyett inkább Szofia, mert az előbbi olyan mintha becenév lenne.
2020. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!