Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, amikor egy 5 hetes baba fent van, de nem sír?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hetes babám, 5-6x felsír éjszaka, mert éhes. De az utóbbi időben észrevettem, hogy napközben meg éjszaka is elég sokszor fent van. Nem sír, csak nézelődik, aztán magától visszaalszik. Nem tudom mióta csinálja ezt, olyan pár napja vettem észre.

Anyám szerint vissza kellene altatnom vagy vele kellene lennem. De azt nem érti meg, hogy attól, mert nézelődik picit, még egyáltalan nem lesz baja.

Vagy lehet baja? Ha félne, sírna nem?


2020. aug. 6. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ébren van, ennyi. Miért kellene állandóan aludnia? El ne kezd altatni ilyenkor. Picike még, de ahogy nő egyre hosszabb időszakokat lesz ébren, 12 hetes kor körül a többség már nem is alszik minden étkezés között.
2020. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem anyukádat, miért ad ilyen tanácsot...
2020. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a kérdést nem értem. Fent van, ennyi, később még sokkal többet lesz fent, ha nem sír az a jó.
2020. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ott hagytam, ha tudtam, hogy magától visszaalszik.
2020. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Éjszaka valóban hagyd, majd visszaalszik.

Viszont napközben olyankor tudsz vele foglalkozni, énekelni neki, beszélni hozzá stb, mindig a korának megfelelően

2020. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám amíg nem sír. Legalább addig is nyugtod van. Unokatesóm is ilyen baba volt, sose volt felkapva amint felébredt, csak nézelődött magának, aztán megunta, sírt, és fel lett véve
2020. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel ha nem sir, békén kell hagyni, nappal ha ilyen nyugis időszakok vannak, le lehet tenni olyankor a szonyegre hason, köré pár játék, hogy nézegessen, emelgesse a fejét, ez ugyis kell a fejlődéshez.
2020. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!