Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kötitek magatokra a babát?

Mivel kötitek magatokra a babát?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem kötöttem magamra, csak talán 3x, nem vo,t olyan élethelyzet, hogy magamra kelljen kötni
2020. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Van karikás kendőm és mei-tai-om, de kevésszer használtam, egyelőre nincs rá nagy szükség, 5 hónapos a babám, ahová kellett oda babakocsival mentünk. Itthon sem kell hordozni szerencsére.
2020. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Mikor pici volt, hosszú szövött kendőt használtam, mostanában pedig csatosban (13 hónapos) hurcizunk.
2020. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Amikor 2 hónapos volt, próbálkoztunk a rugalmas kendővel, de nem szerette/szerettük.


Aztán, 4 hónapos korában vettem egy Gremese csatosat. Azt, nagyon szerettük. Nekem is egyszerűbb volt vele elmenni nagyszülőkhöz, baba klubba, sétálni, teregetni, ügyet intézni, tanácsadásra menni, legalább nem kellett a babakocsival bénázni, vagy kinn hagyni az épület előtt.

Hideg időben meg fel sem kellett nagyon öltöztetni, csak body, rugi és a csatos, rá a kabátom és kész is voltunk.


De sajnos, csak addig szerette, amíg elöl hordoztam, háton, nem szerette, meg őszintén én sem, hogy nem láttam.


Hosszabb sétákra, vagy kórházba kontrollra, kirándulásra, viszont a babakocsit szerettem. Mert úgy, ha kellett, át is tudtam benne pelenkázni, de azért ott volt a csatos, ha kellett.


Később 8-9 hóbapos korában, vettem egy Bykay karikás kendőt, mert olykor még voltak bizonyos helyzetek, amikor jobb volt magamra tenni.

Pl. az első állatkerti sétáján is jól jött.


Vagy most később, ha elfárad a sétában.


Én a következőnél is tervezem használni a csatosat, meg a karikást, ha majd a kicsi is kedveli majd.



De amíg pici, jobb helyen van a karomban, illetve a kiságyban, ha pihen, vagy a mózesben, babakocsiban sétálni vinni.


De ez csak az én véleményem.

2020. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor még nagyon pici volt, szövött kendőben hordoztam, 2-3 hónapos kor körül mei taiban. 3-3,5 hónapos korától nem hordoztam már, mert 7 kg fölött volt, elöl nem bírtam, háton meg se ő nem szerette, se én. Később pedig megbarátkozott a babakocsival.

Nagyon szerettem amúgy ezt az időszakot, remélem, a tesó nem lesz ilyen óriás baba, és tovább fogom tudni elöl vinni.

2020. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha szeretnél hordozni, mindenképp nézz be facebook-on a valamelyik hordozós csoportba. Vásárlás előtt is jó tanácsokat adnak illetve ha már van eszköz, tehetsz fel képet és megmondják, milyen a kötés.
2020. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Karikás kendőm és kendős csatos hurcink van.
2020. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elárulná valaki,hogy mégis mi a probléma a kérdésre adott válasszal ?! #3
2020. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki letámadna: nem én voltam!
2020. aug. 6. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

4 hetes korától kezdtem rugalmas kendővel, amíg el nem érte a 6,5 kilót, után már nehéz volt hozzá. Váltottunk csatos hordozóra, mindkettőt nagyon szerette, szereti.

Háton hordozást még nem próbaltam, egyelőre még a 7,5 kilóját elbírom elől.

Izzasztó időben, vagy ha sokat kell menni inkább babakocsizunk, így nem izzadunk össze, és kényelmesebb.

2020. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!