Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok egy 3...

Hajnalcsillag32 kérdése:

Hogy telik egy napotok egy 3 hetes babával?milyen időközönként eszik alszik?mi tápszeresek vagyunk épp h kibirja a 2-2.5 órát és 100milit eszik lehet nem lakik jól és váltanunk kellene?természetesen orvossal is fogok beszélni.

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is hamar tápszereztünk, igaz hogy már nem 3 hetes, és nekünk 2 hónapos volt. Nagyon bukós volt ezért (nem az orvos javaslatára, egyik sem jött be amit ő ajánlott :/) humana babyfit tápszert vettünk egy barátnőm ajánlására, vény nélkül kapható a patikában. Banános ízesítésű így nagyobb korban is megeszi, most kezdtünk hozzá táplálni.

Nekem is 2-3 óránként evett,éjszakát leszámítva. Azt nagyon hamar átaludta szerintem 3 hónapos sem volt meg mikor elkezdett 6-8 órákat aludni,utána viszont morcosan kelt, mert nagyon éhes volt. ❤️

2020. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hetesen növekedési ugrás van. Sztem tápszert is többet igényel ilyenkor. Add neki ahogy kéri.
2020. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Mi az hogy mi vagyunk tápszeresek? Te is azt eszel?
2020. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!