Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érez így néha?

Más is érez így néha?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok kibékülve magammal, se külsőleg, se belsőleg. Túl sok rossz tulajdonságot és külső jelet örököltem apámtól, és annak anyjától, akik kicsit erőszakosak, hangosak, és őrült szemük van. Sajnos ahogy nő a babám, egyre jobban hasonlít rám kinézetre, és ez engem fura érzéssel tölt el. Sajnálom őt, hogy úgy fog kinézni, mint én. Más büszke arra, hogy a gyerekre hasonlít rá... Nem vagyok csúnya, nem az a baj, hanem csak nem vagyok szimpatikus magamnak... Más is érez így, vagy tök egyedül vagyok ezzel?
2020. aug. 18. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy egyedül ezzel. Főleg, mert az érzéseid valamilyen sérülésből fakadnak és ezt látod meg legelőször a gyerekedben is, hisz biztosan meghatározó dolog az életedben ez az érzés. Viszont a gyereked lehet teljesen másképp fog ehhez állni, lehet észre sem veszi majd, ahogy más se. És ha tőletek más viselkedést lát, mint a papájától és a dédijétől, akkor lehet fel sem merül majd benne a hasonlóság.
2020. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!