Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szültetek Budapesten a Szent...

Szültetek Budapesten a Szent János kórházban?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Tapasztalat? Szülőszoba? Melyik dokinál?
2010. aug. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Kelemen Csabánàl szültem

www.drkelemencsaba.hu

hozzá jártam végig magánrendelésre, rendes szipatikus fiatal olyan 33-35 éves lehet. Nem kérdeztem meg hogy mennyit kér, csak annyit kérdeztem hogy ha szülök bejön-e a kórházba, ott lesz-e, mondta természetesen hívjuk bármikor. 50.000 ft-ot adtam szülés után varratszedéskor. Teljese megvoltam vele elégedve, minden rendelésen megnézte uh-val a babát kértem kaptam képet! Az asszisztense intézett mindig vérvételre időpontot nem kellett ott sorban állni.

Mikor jöttek a fájàsok szóltam neki, rendelt aznap pont délig a kórházban, de ott maradt míg meg nem szültem. Kérdezte kèrek- e fájdalomcsillapítót kaptam-edat, természetes szülésnek indult de hiába tágultam ki teljesen nem jöttek a toló fájások, a vége császár lett, már kértem hogy sz legyen mert nagyon fájt és nem láttam a végét hiába nyomtam meg se mozdult a lányom kifele!

A szülésznők rendesek, kettővel is találkoztam mert műszakvàltás volt közben, a szülőszoba szuper!

Ha lányt vársz rózsaszínbe, ha fiút kékbe kerülsz, nagy tágas új modern tusolóval kàddal wc-vel, az ágy is gombbal állítható nagyon fullos:)

az osztàly is jó ahová szülés után kerülsz, bárki jöhet látogatni a baba egész nap veled lehet, párod is megfoghatja nem csak üvegen keresztül nèzhet, csecsemősök rendesek mindent megmutatnak hogy kell fürdetni pelenkázni köldökcsonkot leápolni.

Ha megint terhes leszek ott szülök , nagyon jó volt hogy bejöhetett párom a kórterembe ott lehetett segített felállni elpakolt stb. Láthatta foghatta a lányunkat, ő pelenkázta először! Szüleim is jöttek a kórhàzba látogatni barátok.

Ha valami kérdésed van szívesen válaszolok!

2010. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr. Molnár Lászlónál szültem és a szülésznőm Tóth Márti volt. Mindketten nagyon jók, a szülésznőt különösen tudom ajánlani (nélküle nem ment volna). Egyébként meg voltam elégedve a kórházzal, igaz én fizetős szobában voltam. A terhesség alatt végig Molnárhoz jártam a magánrendelésére, korrekt, de nagyon drága és a szülésekért fix összeget kér.
2010. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


egy éve szültem ott én is dr.Kelemen Csabánál. Nagyon kedves,alapos orvos. A szülésznőm Mayer Annamari volt,szintén nagyon kedves,aranyos,türelmes. Csak jót tudok mondani róluk :)

Ahogy már írták a szülőszobák szépek,kénylemesek :)

Nálunk apás szüléls volt,a férjem végig bent lehetett velem.

2010. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!