Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzas miatt nem hajlando enni?

Fogzas miatt nem hajlando enni?

Figyelt kérdés
13 hos a babam es eleve 11 hos volt mire vegre elfogadta a kanalas pepeket (darabosan se evett elotte probaltam azt a blwt vagy mit) azota gyonyoruen megevett mindent amit adtam nemi epp kezdtunk a darabossal egyre tobbet peobalkozni. Erre most 3-4 napja egyszeruen nem hajlando megenni semmit csak a tapszert. Nagyon kivagyok, meglatja a kanalat es elkezd uvolteni. Arra gondolok h talan a foga miatt, most jon a 8. es ejszaka is fel-fel ebred pedig amugy nem szokott. Lehet h emiatt nem akar enni se rendes kajat? Nagyon szomoru vagyok, 13 honapos es megint ott tartunk h tapszert eszik:((((((
2020. aug. 29. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat. Nyugi ez csak átmeneti.
2020. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzástól. Az én lányom mikor a kisörlői jöttek nem evett mást csak joghurtot a tápszeren kívül. Talán még egy kis tejpép elment,abba tudtam egy kis gyümölcsöt csempészni, ill. levesek levét ette. Átmeneti időszak volt. Remélem nálatok is az lesz, kitartást.
2020. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!