Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok az udvaron fél...

Mit csináltok az udvaron fél éves babátokkal?

Figyelt kérdés
Addig tök jó volt, amíg el nem kezdett kúszni, kiültünk egy pokrócra, azon játszott. Mostmár nem marad meg rajta, a járókából is tíz perc után ki akar törni... Ha felveszem, onnan is menne kifele, de nyilván nem rakom le a macskaszaros fűbe... Babakocsiban sincs el, mert egész nap csak menne. Most még az ősz is jön, vettem egy hintát de még nem tud ülni szóval még azt sem tudjuk használni...
2020. aug. 30. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek koszos lesz, akár tetszik, akár nem. Igen, macskaszaros is lesz. Meg mindenféle szaros. El kell kezdened szoktatni magad a gondolathoz, hogy koszos lesz, de irgalmatlanul nagyon. :) Nyugi!
2020. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy plédre kiteszem, viszek játékokat is.
2020. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Amíg kúszott, nem voltunk kint. Mondjuk tél is volt, de amúgy se vittem volna ki kúszni. Mikor már mászott, akkor letettem a játszótéren is, kertben is. Koszos lett. És? Amikor már járt, és nyár volt, a nagyok saraztak a homokozóban, na akkor volt úgy igazán koszos. Tetőtől talpig sáros
2020. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Babakarámba vagyunk. Alá tettem egy fóliát és egy már nem jasznált szőnyeget.
2020. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Hát én hagytam mászni a fűben is. Nyilván nem a sz*rban tapicskolt, mert az udvart is takarítjuk, de semmi baja nem lett, max egy kicsit koszos lett. Makk egészséges 4 éves jelenleg, aki imád az udvaron. Ha nagyobb lesz, lesz ennél koszosabb, nyugi.

A legjobb játék nálunk a sarazás🤷🏼‍♀️

2020. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze, legyen koszos, de ne fél évesen... Kicsit korai még a sárban tapicskolni, főleg hogy megesz mindent, ami a kezébe kerül. Meg még nem mászik, hanem kúszik.
2020. aug. 30. 10:39
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem nem korai kedves kérdező. Ilyenkor fejlődik a tapintási érzékük. Minél több dolgot megtapasztalnak a kis kezükkel, annál okosabbak lesznek. Az immunrendszer fejlődéséről nem is beszélve. Ha mindentől óvod, sokkal betegebb lesz később :)
2020. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát ne a sárba rakd le🤦🏼‍♀️

Én sem azt írtam, hogy fél évesen már sarazott.

Gondolom ott vagy mellette, ne engedd, hogy megegyen mindent, ilyen egyszerű.

2020. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mentem utána és hagytam hogy felfedezze a dolgokat. Egy idő után elfáradt és a pléd-játékok kombó is tökéletes volt neki általában. Egy labda is elég tud lenni néha a fűben.

Amúgy a kertben piknikezni is lehet, mi sokszor kint ettünk (nyilván ő csak pürét).

2020. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Több okból sem rakom le a fűre: tiszta királydinnye, szúrós gaz, akác és macskaszar az egész, mert a szomszédból ide járnak át, és nem képesek elásni. Minden nap összeszedjük azt, amit IDŐBEN észreveszünk... De azért köszönöm a válaszokat. Elgondolkodtam a babakarámon.

8-as, azért nem ez ilyen egyszerű. Tudod, lent van a keze a földön, ami utána rögtön a szájában landol, mégis hogy állítsam meg? Ha minden mozdulat után lefogom a kezét, az aztán élvezetes...

2020. aug. 30. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!