Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet választanátok?...

Melyik nevet választanátok? (Normális válaszokat, nem kell lefikázni.)

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Linett
Melissza
Martina
Nalini
Natália
Natasa
Nikol
Szofia
73 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben le lehetne írni az eredeti írásmóddal a fonetikusakat, akkor tetszene a Lynette, Melissa, Natalia/Natalie, Nicole, Sophia/Sofia.

De a Melisszát végülis adnám a lányomnak a felsoroltak közül, még így magyarosan is.

Amik nem tetszenek sehogy sem: Martina, Nalini, Natasa

2020. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiába írod ki, hogy ne fikázzanak, fognak fikázni és belekötni, mert nem Mária, meg nem Hanna típusú neveket írtál.

Ez az én véleményem:

1. Natália és Natasa: nekem ezek jönnek be a legjobban, különösen a Nati becézése miatt.

2. Második helyen nekem a Linett van, a Született feleségekből, bár azt nem így írják, hanem angol írásmóddal. A karaktere a kedvencem volt, imádtam, egy nagyon erős nő volt.

3. A Nikol név nekem is tetszik, nem tudom megmagyarázni mi okból.

4. Szofia név is nagyon tetszik, a Szofi név aranyos, de mindenki Szopinak fogja csúfolni.

5. Martina és Melissza nevek is nagyon tetszenek, van egy Melissza nevű ismerősöm, talán azért.

6. Nalini névvel nincs semmi bajom, az is jó szerintem.

2020. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Linett,Nikol.
2020. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Nalinin kívül mind szép, de én személyszerint egyiket sem adnám a saját gyerekemnek
2020. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem bírod a kritikát, akkor minek írsz ki ilyen kérdést?

A Natasa kivételével az összes szörnyű!

2020. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik szörnyű. Egyiket sem választanám.
2020. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!