Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nikoletta névről mi a vélemény...

Nikoletta névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Adnátok?
2020. szept. 11. 10:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
9%
A kétévesedről majd meséljél 16 év múlva, hogy milyen.
2020. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy 4 Nikit ismerek, kettőt az egyetemről egyik sem ribi.

Bár ha megismerek egy ribis csajt akkor sem a nevével hozom összefüggésbe. Mondjuk én nem is 12 éves fogyatékos vagyok, mint az itt válaszolók 😀

2020. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
21%
Tetszik vagy nem, elég sokan írták, hogy milyen az általuk ismert Nikik személyisége. Én is erősítem.
2020. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
68%

Tetszik vagy nem, nem azért lettek olyanok mert az anyjuk apjuk Nikinek nevezte el őket 🤦‍♀️

De nem erőlködöm, láthatólag nem ugrod meg azt a szintet, hogy ennyit felfogj.

2020. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
10%
Te sem, hogy elfogadd, többünknek ez az észrevétele. Lehet, hogy neked ez fáj, mert talán személyesen érint, de ez van 🤷🏼‍♀️
2020. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
82%
Országos viszonylatban biztos nagyon releváns az itt megnyilvánuló 2-3 amőba észrevétele, akik szentül hiszik, hogy az ember természete attól függ hogy hívják. 🙂
2020. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Jól van már na. A te Nikid, nyilván más 🤷🏼‍♀️ 😀
2020. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
80%

Szóval akkor ribi, krva meg cafka vagyok? Meg telepi tanulatlan lány? 😂😂

Szerintem teljesen okés név, engem ami kifejezetten zavarni szokott hogy a végéről az a sok helyen lemarad :D

2020. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván szívesen szóljátok le azt a nevet ami valakinek tetszik, sajnos ez nagy divat az oldalon. De az hogy egy két éves kislányról ti kinyilatkozzátok hogy milyen lesz, pusztán a neve alapján, nevetséges. Látszik hogy mennyi eszetek van. Nem tudom hány évesek vagytok, de gondolkozzatok már hogy ha majd a ti gyereketekről így beszélnek, majd mit szóltok. Minden trágár hozzászólót szájba kéne törölni. Gusztustalanok vagytok és szánalmasak.👎 Több szót nem pocsékolok rátok, úgy sem fogjátok fel.
2020. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!