Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy sok ilyen kérdés...

Tudom hogy sok ilyen kérdés van, de baj ha a 8 hónaposom nem ad kézből kézbe tárgyakat?

Figyelt kérdés
Nem ül, egy foga sincs, csak kúszik. Nem integet, nem tapsol, nem mutogat, nem papazik. Nem ad kézből kézbe semmit. Amúgy egy nagyon vidám kisbaba. Szerintetek el van maradva?

2020. szept. 12. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nővérem kislánya is kb ezt tudta 8 honaposan. Ő nem is kúszott. Mondjuk talán a tárgyakat átadta egyik kezéből a másikba ekkor már. Nem estek kétségbe a szakemberek. Legyen sokat szabadon, hadd bontakozzanak ki.
2020. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy az én kezembe nem adja oda a tárgyakat. A saját kezében rakosgatja, de ha mondom neki hogy anya oda adja neked, te meg légyszíves add vissza anyának, akkor csak nevetgel. Pedig kb 1 óran át ezt játszottam vele. Csak olvastam neten hogy ezt is már tudnia kellene.
2020. szept. 12. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Jahhh dehogy! Ne viccelj. Ez apróság. Ezen aztan főleg ne stresszelj.
2020. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattal. Tudom hogy nem nagy dolgok, de annyira fáj ha úgy érzem hogy a gyerekem buta, vagy elmaradott, esetleg más. Nyugodtan le lehet pontozni, de szerintem ez minden anyának fáj...
2020. szept. 12. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Ezeket az én 8 hónapos kisfiam se csinálja. Sőt gugyogni is van h napokig nem szokott, ülni se tud még. Neki az az attrakciója hogy 7 hónapos kora óta kapaszkodva lépeget. Mind másban jók, én nem aggódom.


Látszik rajta hogy figyel ha beszélek hozzá, sokat mosolyog, nevet. Majd tapsikol ha akar. Emiatt ne legyél csalódott.

2020. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8 hónaposan nagyon pici még az ilyen “feladatokhoz”. Alapból is kb 1 évesen értik majd csak, hogy mit mondassz nekik.

Amúgy a tapsi-tapsi vagy pá-pá-t, lehet nekik mutogatni, aztán van aki “fogékony” rá és van aki kevésbé. De majd ők is csinálják később.

Az én kisfiam 9 hónaposan tanult meg tapsolni, és kb 10 hónaposan integetni. Viszont funkcióját tekintve helyes használni inkább 11-12 hónapos korától kezdte mindkettőt.

Ezt az add ide dolgot is kb akkor kezdte el tudni.

Szerintem a tiéd sincs elkésve semmivel, teljesen elég amit tud.

2020. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 13. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagytok azóta?
2023. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!