Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az életkorban van...

Ebben az életkorban van olyan,hogy "nyugodt gyerek"?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves lesz lassan. Mindenhova futva közlekedik minden érdekli,mindig sürgős dolga van. Nem ér rá végighallgatni egy mesét vagy végiglapozni egy kis könyvet és beszélgetni róla mint korábban. A pelenkacsért és a fésülködést is alig tudja kivárni,mert mehetnéke van mindig. Keveset is eszik mert pár falat elég,csak h ne legyen éhes és már menne is. Jó kedvű mindig,soha nincs rossz napja. (ebéd után alszik 2óra hosszát, este is 8tól reggel 6ig.) Másnál is ez van? Rá van sütve 'jaj ez nem tud megülni,h normálisan,egyen ,rossz evő'.Pedig eszik ő mindent napi 5ször+ 2 tápszer, csak éppen keveset egyszerre.Ha meg nem otthon vagyunk hanem pl mamánál ott meg még érdekesebb minden,még annyira se kiváncsi az evésre. 89cm,11kg. Tény,hogy vékony,de nem sovány. Kap c,d vitamint és vitacolant.

2020. szept. 13. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális! Ilyen egy átlagos 2 éves.
2020. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális a gyereked, de igen, van olyan is, hogy nyugodt gyerek, az én első lányom végighallgatta a mesét, végignézte a filmet, megette az ebédet, a mai napig nyugodtabb, lassabb típus.
2020. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2020. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van.
2020. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A viselkedésed miatt nem nyugodt! Milyen lelki állapotban vagy? Nincsenek gondjaid mostanában? Nem nyomaszt a sok otthonlét? Megy rendesen a napirend? Elég kedves vagy vele? Amikor vele vagy minőségi időt töltötök együtt?
2020. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem gondoltam komolyan, bocs, csak annyira abszurd volt ugyanez egy másik kérdésnél, hogy próbálták beadni, hogy a kisgyerek habitusának köze van az anyja hangulatához.


A tiéd egy mozgó, érdeklődő, eleven gyerek, tök normális, semmi baja nincs. Ha ilyen típus, nem nagyon fog változni, de van másik típus is, a nyugodt, csendes, molyolós, minden gyerek cuki és klassz a maga módján, ne engedd, hogy ilyeneket halljon, nem kell változnia azért, hogy szeressék!

2020. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csendes, kiegyensúlyozott,nem túl közvetlen,nem rosszalkodik szándékosan, butaságokat se csinál nagyon.Nem 'úgy' eleven. Hanem inkább aktivnak,mozgékonynak mondanám,mindig mosolyog. Idegenekkel szégyenlős,bújik hozzám,ők azt mondanák h nyugodt.Én is csendes,nyugis vagyok, ő sem harsány csak fut😅
2020. szept. 13. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagy nekem egy kis buddha volt mindig is, már egy évesen végighallgatott 4-5 A/4 oldalas meséket is, azóta is. A kicsi ellenben egy duracell nyuszi, egy percre nem állna meg. 😄
2020. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!