Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónapos babának adnátok...

5,5 hónapos babának adnátok már tejpépet?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul alszik, már mindent kipróbáltam, gondolkodom rajta, hogy talán éhes. Anyatejes, már próbáltam tápszerrel pótolni, nem kell neki. Azért a tejpépet remélem elfogadja majd. Számít ez a 2 hét? Igyekszem várni, de már eléggé kivagyok. Persze lehet, hogy ez sem oldaná meg a problémát.
2010. aug. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van olyan tejpép, amit már 4 hónapos kortól lehet adni.
2010. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy próbát megér. :)
2010. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, nekem már a babám 3 hónapos korától pótlást kellett adnom, mert nem volt elég a tejem, de 4,5 hónapos kora óta minden nap kapja a kisfiam a tejpépet, (egész pontosan HA-Pépet)a gyermekorvos tanácsára. Most 8 hónapos. Üdv.
2010. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak natúr rizsest vettem, a gyümölcsöset még nem merem. Akkor ezt megpróbálom. Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. aug. 6. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!