Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent cumisuveg vagy Tommy...

Avent cumisuveg vagy Tommy Tippee anti colic ?

Figyelt kérdés
Elso gyerekes anyukakent nehezen tudom eldonteni melyik lenne a legjobb valasztas.Mindkettorol ugyanannyi negativ es pozitivat is hallottam igy hatarozatlan vagyok.Egyaltalan valamelyik valamivel tobbet tudna vagy biztonsagosabb ? :)
2020. szept. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azon múlik csak, hogy kinek mi válik be. Esetleg próbáljátok ki minddkettőt. :)
2020. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Szintén első baba, én vettem 2 fajta cumisüveget, kipróbáljuk, ha valamelyik beválik, abból veszünk még.
2020. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Attol fugg, mi a cel. Ha kizarolagosan szoptatni szandekozol, es "tartalekba" lenne, akkor figyelenbe kell venni, hogy a cumisuveg okozhat cumizavart. Nyilvan nem teljesen kuszoboli ki a lehetoseget, de mi vettunk Medela Calma cumisuveget. Ebbol nem folyik a tej, mint a tobbi cumisuvegbol, hanem vakuumos felepitesu, es erosen kell szivnia ahhoz, hogy jojjon a tej belole. Nem 100% olyan, mint a szoptatas, de jo alternativa vesz esetere.
2020. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee vált be.
2020. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!