Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg mindjart beszelni fog?

Tenyleg mindjart beszelni fog?

Figyelt kérdés

15 hos kislanyom csirajat se mutatja h akar egy szot is ki akarna mondani mostanaban amugy nem is izgatom ezen magam majd beszel ha keszen all ra

Viszont a vedono ma azt mondta h szerinte barmelyik nap mar megszolaljat megpedig szerinte azert mert ha mutat vmire v vmit szeretne akkor nyokog ugymond. Ö-ö nyokod mindenre vedono szerint ez mar nagyon beszed elotti stadium.

En nem ertem mi koze ennek ehhez masnal is tenyleg ez a nyoges volt beszed elott kozvetlenul?

Mert amugy egyaltalan semmit nem is probal mondani


2020. okt. 8. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy-vagy.

Az enyém pld 9 hónaposan mondott szavakat.Párat.Aztán jó 2.5 éves koráig elvolt azzal a párral.Sose őzött de ez nem jelenti azt, hogy nálatok ne jelenthetné azt, hogy holnap elkezdi mondani a szavakat.

2020. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom kb egy éves kora óta mondja mindenre mutatva hogy oáá oooá stb különböző hangsúllyal, ez azt jelenti, hogy “ott van”. Most 18 hónapos, egy hónapja kezdett el pár szót mondani, de az is olyan, hogy egyik nap mindent mond utána ha olyan kedve van egy hétig babanyelvet használ, pedig teljesen érthetően beszélne. Én ebből a nyökögésből pont a saját példánkból kiindulva (úgy képzelem nálatok is hasonló lehet) nem vonnám le azt a következtetést hogy nemsokára megszólal, vagy így lesz vagy nem, de elkésve semmiképp nincs, bőven ráér még beszélni.
2020. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora hülyeség már ez! A lányom 3 éves koráig nem beszélt, csak azt, hogy mama, papa, ezeket viszont 1 évesen tanulta meg és nyögni is tudott mindig, meg mutogatni. 15 hónapos egyáltalán nem valószínű, hogy egyszerűen csak beszélni kezdjen.
2020. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint az első. 9 hónaposan pár szót tudott mondani, most lassan 2 éves és még mindig pár szavas szókincse van, sőt 1-2 szót el is felejtette :D
2020. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marhaság, 9 hónapos kora óta mutogat és kb azóta nyökög is hozzá. Jövő hónapban lesz 2 éves, de kb két héttel ezelőttig semmi változás nem volt. Mindent értett, kiválóan megértette magát a maga jelnyelvén de maradt a nyökögve mutogatás. Két hete kezdte el mondani az első két betűket. Én most látom rajta hogy sokszor nagyon mondaná amit akar, főleg mikor nem értem. Látom ahogy megáll és gondolkozik, mozog a kis szája próbálja osszerakni, de még nem sikerül. Ettől most nagyon frusztrált tud lenni újabban, szóval én most érzem azt hogy szerintem(!) most vagyunk ott hogy na mindjárt beszélni kezd.
2020. okt. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!