Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet személyesen venni...

Hol lehet személyesen venni Baby Design Bunny babakocsit?

Figyelt kérdés
Az interneten csak webáruházban találtam, és ott mindenhol ugyanazok a fotók vannak. Így szeretném megnézni személyesen. Van olyan üzlet Budapesten, amelyik árulja?
2010. aug. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Szombathely. Mi onnan rendeltük.
2010. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtudjátok nézni személyesen is,mi is ugy vettük,csak mi a Baby design mini-t,nagyon aranyosak az eladók,és nagyon segitökészek is!

Cimük:13kerület,Váci út 99.

De a honlapon is rajta van ugy emlékszem,meg a nyitvatartás is!:)

Remélem tudtam neked segiteni!

2010. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, tudtál segíteni, megnéztem a honlapjukat, tényleg jó kis bolt. Ma elmentem személyesen, de sajnos pont a Bunny nem volt, de volt más nekem tetsző babakocsi helyette.
2010. aug. 9. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Örülök,h tudtam segiteni neked!:)

Sikerült is vennetek babakocsit akkor más milyet?Ha igen milyet vettetek?:)

2010. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem, mert találtam még egy bababoltot, ott ma hoznak Bunnyt, azt még mindenképp megnézem, mielőtt döntök.
2010. aug. 10. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Vettél vagy vettetek már vmilyen babakocsit?Ha igen milyet?

2010. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtak hozni abba a bababoltba se Bunnyt, mert már nem nagyon árulják a nagykereskedők. Így egy Esprit Sun Plus babakocsit vettem, amiről tudtam, hogy nagyon jó, mert már használtam. Jóval többet költöttem, mint terveztem, de ezzel legalább tudom, hogy jól jártam, és szeretni fogjuk.
2010. aug. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!