Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egész nap sír...

Normális, hogy egész nap sír hasfájós babám, ha nincs ringatva?

Figyelt kérdés
Szinte alig lehet lerakni, egész nap sír. Mit csinálsz hasfájós babáddal? Egész nap ringatod? Masszírozgatom, de csak addig hagyja abba, amíg masszírozom. Néha le tudom rakni, ha beteszem a cumit a szájába, akkor el van vele egy ideig.
2010. aug. 8. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem a hasfájós babákat egyfolytában babusgatni kell. Legalábbis nálunk így volt 3-4 hónapos koráig.
2010. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk hordozókendőben, később mei taiban figyelt, bár nem volt hasfájós. Szerintem tök normális. Ha elmúlt 2 hónapos akkor nyugodtan megpróbálhatod hátra is felrakni, így mindkét kezed szabad, és szinte bármilyen munkát meg tudsz csinálni.
2010. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hós koráig volt nagyon hasfájós, utána egyik napról a másikra elmúlt. elkezdtük adni neki az Activatort. Hogy ez volt e az oka nem tudom, de előtte alig lehetett lerakni, csak hason tudott aludni már 2 hetesen is, amikor nem aludt meg csak úgy volt el, ha lógott a karunkon:)Rengeteget masszíroztuk, és szélcsöveztük (nem segített neki semmilyen gyógyszer, a szélcsővezéstől megkönnyebbült, utána jókat aludt:))
2010. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen...én sem tudtam lerakni mindig kézben volt meg cicin..az activátor tényleg jó...
2010. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Hordozókendő, mei tai megoldás lehet. Rajtad van, megnyugszik, jókat alszik, nem sír, neked pedig mind a két kezed szabad marad.


Mi is próbáltunk mindent, amit lehetett. A ringatás, ölbe altatás vált be leginkább, meg a hordozás. Hozzá kell tennem, hogy ezzel nem lett elkényeztetve, nem csak ölben van el, nagyon is igényli, hogy szabadon mozoghasson.

2010. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egész nap kinn van a kiságyból, vagy itt fekszik mellettem, vagy rajtam, vagy a cicin, vagy csak karon. De általában háton fekszik. Most is itt fekszik, kalimpál a kezével, fölhúzogatja a lábát, épp most küzdött ki egy pukit:D, de nem sír most:D
2010. aug. 8. 20:41
 7/12 A kérdező kommentje:
a cumi megnyugtatja áltlában.
2010. aug. 8. 20:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyd cumizni! Nekem is lányom egész nap ölben volt, ringattam, vagy cumi és betettem a hintába.
2010. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Használsz valamit hasfájás ellen?Infacol,Espumisan?

Hasfájós babák jobban szeretek ált.-ban hason lenni.Tehetsz +ban a pocija alá meggymagpárnát melegítve is,sok mindenkinek használ.

A lányom Infacolt kapott 5 napos korától(2 korty után ordított,mert elkezdett tekerni a pocija) kb.3.5 hónapos koráig.Nekünk nagyon használt,fél éjszakát hason aludta a szinte a kezdetektől(1 hónapos korától)

2010. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja,és próbálj meg nem össze vissza szoptatni,mert attól is fájhat a hasa,hogy a félig emésztett tejre ráeszi a frisset.Azt mondják,kb.2-2.5 óra teljen el 2 szopi között.
2010. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!