Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányomnak még 1...

10 hónapos lányomnak még 1 foga sincs! Már kezdek aggódni! Ugye nem kell? ha később jön, lehet hogy egyszerre több, és hogy jobban megviseli? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában az alsó kettő szokott majdnem egyszerre kijönni ...

nem kell aggódni.

2010. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányaimnak 11 hónaposan jött az első foguk. Volt, hogy egyszerre 2-3 foguk is bújt, de egyiket se viselte meg a fogzás. Sokszor csak azt vettem észre fogmosáskor, hogy ott az új fog hegye. A fiaimnak már 6-7 hónaposan kibújtak az első fogaik, náluk se volt semmi probléma. A kislányom 2 éves lesz ebben a hónapban, azóta, hogy az első foga 11 hónapos korában kibújt, szépen jöttek egymás után (vagy akár 3-masával)már csak 2 hiányzik a 20 -ból.
2010. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 16.5 hónaposan jött ki az első foga.

Elviheted rögenere hogy megnézzék hogy elindult -e már de szerintem felesleges kinozni.

Nyugi! Türelem!

2010. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nemrég találkoztam egy kisfiúval, 20 hónapos volt, 2 foggal
2010. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha így haladunk az én kisfiamnak is 20 hónaposan csak 2 lesz.most 11 hónapos, 2 kis vékony,ferde fogacskája van, ezek is már másfél hónapja jöttek ki, nem is látom h készülődne a többi
2010. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha még szoptatod akkor örülj neki! :)

10 hónapos lánykámnak 4 foga van és szereti őket használni én meg a csillagokat látom!

Szerintem nemsokára elindulnak azok a fogacskák!

2010. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szomszéd kiscsajnak 1 éves koráig egy foga sem volt, aztán egy hét alatt kibújt neki 12. :))) Kemény volt az a hetük, de túlélték. Nálatok is ki fog jönni előbb-utóbb, nyugi! Állítólag minél később jönnek ki, annál tartósabbak és erősebbek.
2010. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 11 hósan bújt ki az első 2 fogacska. (Nekem anno 13 hósan, szóval volt kitől örökölnie.) Most 27 hónapos és 16 foga van, talán 3 éves korára meglesz a nagykönyvben megírt 20 tejfog. Minden jót nektek és ne aggódj, nálunk is volt, hogy egyszerre 4 jött. Bőven van még ideje , hogy növesszen fogacskákat!
2010. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!