Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy hónapos babánk beleteke...

Az egy hónapos babánk beletekeredett a takaróba. Lehet ettől baja?

Figyelt kérdés
A férjem altatta el a babát, és nem takarta be a kicsit, hanem a feje mellett volt a takaró. A férjem elment dolgozni, én épp a fürdőszobában voltam, amikor hallottam, hogy felébredt a baba. Gyorsan befejezem a tusolást és megtörölköztem, kimentem a babához és láttam, hogy a takaró a fején van. Azóta jól van a baba, szépen evett is már. Csak attól félek, hogy ettől a pár perctől, amíg nem kapott rendesen levegőt, nem e lehet valami hosszabb távú baja. Van hálózsákja is. Mostantól kezdve csak abban fogjuk altatni.

2020. okt. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja!Nyugi!
2020. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,semmi baj. Egyszer mi is jártunk így,frászt kaptam ahogy megláttam. De semmi baj nem lett belőle.
2020. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. De érdemes ezekre nagyon figyelni. Latod, milyen hamar megvan a baj. A halozsak valóban biztonságosabb ebből a szempontból.
2020. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a hálózsák jó ötlet!

vagy a vastag takaróra ráfekteted, ráhajtogatod az oldalait...

akkor nem tudja majd az egész takarót magára húzni (ha még nem forog.)

2020. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
19%
🤦‍♀️
2020. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!