Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Róza vagy Iringó? Melyik...

Róza vagy Iringó? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok, nem találtuk meg az igazi nevet, de most már nagyon frusztrál. :D

Ez a kettő maradt.



2020. okt. 24. 17:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem akarunk két nevet adni, a ferjemnek ketto van es gyűlöli. :)

Amugy jol hangzana az Xy Róza Iringó, de emiatt teljesen elvetettük. Meg akkor valószínűleg Róziznánk, akkor meg értelmetlen mellé az Iringó.

Az Annaroza, Liliroza, stb meg tul "uj", meg idegen nekunk.


Az Imola is tetszik nekem, Mollinak lehetne becézni, de a ferjemnek nem tetszik. :)

2020. okt. 24. 20:54
 22/27 anonim ***** válasza:
78%
Ingrid jutott még eszembe, ami hasonló karakterű, mégis egy bevettebb név. Becézésben nem túl erős, de még ez jutott eszembe. Egyébként gyakran csak itt gyakorin feszülnek rá, hogy ha rövid a vezetéknév mindenképp legyen hosszú a kereszt. Egy Tóth Róza pl szerintem tök jól hangzik, ha civilben látnám eszembe nem jutna, hogy "na a Tóth-hoz miért nem adták a Boglárkát inkább??!!":D
2020. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%

Én vagyok aki a két keresztnevet javasolta. Értem így, bár nekem is kettő van, én pont hogy örülök neki, ezt igazából nem lehet előre tudni, de ha nem, nem.

Egyet értek azzal, hogy rövid név is hangozhat jól, ahogy az előző is mondta.

Iringó beceneveken gondolkodtam még, ezek jutottak eszembe: Ira, Riri, Rini, Rina (esetleg Gogó). De aztán lehet egy gyereket Pötyinek becezni meg Maszatkának is, nem kell minden áron a neve alapján becézni.

2020. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A Róza nagyon szép, az Iringó nekem kevésbé tetszik, de az is szép. Végre nem Hanna, meg Zoé.
2020. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Róza
2020. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos nem lettünk előrébb. :D

Felpontoztam mindenkit, sajnálom, akit lepontoztak.

Névnap alapján az Iringó a kedvezőbb, az junius végén van azt hiszem, a Róza augusztus végén.


Na, legkésőbb a szülőszobán elválik, az első lányunknál is a szülésznő "döntött", ott is vacilaltunk még ott is kettő közt. :)

2020. okt. 25. 17:20
 27/27 anonim ***** válasza:
77%
Mi volt a ket masik nev az elso lánynál és hogyhogy nem azt kapja a második, ami ott "kimaradt"?
2020. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!