Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, mikor allergia vizsgálatra vitted?

Figyelt kérdés
Minap voltam természetgyógyásznál és azzal a ténnyel örvendeztetett meg, hogy a 4 hós kisfiam allergiás több dologra is. Szeretném minél előbb kideríteni, hogy valóban allergia van-e a háttérben, vagy csak nem alakult még ki nála különböző allergénekkel szembeni immunitás!
2010. aug. 9. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam is allergiás valamire/valamikre, de fogalmunk sincs mire. A védőnő azt mondta, hogy 3 éves kor alatt nem érdemes.

De sógórnőm pl 2 és fél évesen vitte.

2010. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miből állapította meg az allergiát? mit mondott, mit csináljatok?


2 éves kor alatt nem csinálnat tesztet!

2010. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzőeket tudom megerősíteni. 3 éves kor alatt nem javasolják az allergiatesztet az immunrendszer kialakulatlansága miatt. Bennünket teljesen beparáztattak a kórházban, mikor 8 hónapos volt a gyerek, hogy azonnal vigyük, mert nagy baj lesz, aztán mindenütt úgy néztek ránk, mint a hülyére, hogy mit akarunk egy 8 hónapossal!

Azóta ráadásul elmúltak azok a tünetek, ami alapján jól beijesztettek bennünket, csak egy jó gyerekbőrgyógyász kellett hozzá, meg némi pénz. :-)

2010. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor még nem idegesítem magam e miatt. Majd 2 és fél év múlva...


Azt, hogy miből állapították meg az allergiát, egy kicsit nehéz lenne elmondani. Egy műszerrel mértek rá, de én még nem értem a működését. Pollenekre és néhány alapvető élelmiszerre allergiás.

2010. aug. 10. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!