Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év feletti gyereked zokniban...

1 év feletti gyereked zokniban alszik?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 21:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
77 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Másfél éves múlt, de sosem aludt/alszik zokniban, délutáni alváshoz is mindig leveszem róla. Este lábfej nélküli pizsamában alszik, mielőtt lefekszek mindig megnézem és meleg a lába, de általában a takaró be is takarja.
2020. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2020. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem adnék rájuk, de ragaszkodnak hozzá télen. Ami amúgy tökérdekes, mert napközben, amikor rajtam kötött pulcsi van, ők pólóban flangálnak.
2020. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Néha. Ha valami okból kifolyólag hidegek a végtagjai, vagy ha épp fél hogy megfogja éjszaka a mumus a lábát, csak akkor.
2020. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem alszanak zokniban.

A lábon keresztül szabályozzuk a hőmérsékletet. Pl. ha fázol betakarózol, ha meleged van, sokszor csak a lábadat dugod ki a takaró alól és nem rúgod le az egészet magadról.

Sokkal nyugodtabbak az éjszakák, ha nem ébred fel, mert melege van vagy fázik.

2020. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Másfél éves a lányom, és ő rugdalózóban alszik. Napközben meg van rajta zokni.

A takarót nem tűri magán ebből kifolyólag muszáj,hogy valami legyen a lábán.

2020. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
A 3 éves gyerekemen van.Viszont takarót nem használ max míg elalszik, utána első dolga lerugni magáról.Ha fazik se bújik vissza a takaró alá így én ráadom.
2020. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

A rugdalózós korszak után egy ideig úgy öltöztettem éjszakára, hogy body+pizsamanadrág. Akkor volt rajta zokni is, de mikor alvásra került a sor, mindig levettem róla.


Én úgy tudom, szüleim is ezt vallják, hogy éjszakára szoros ruhadarab nem maradhat rajtunk. És a zokni az,akármilyen puha.


Jelenleg 4.5 éves, most egy egyberészes alvóruciban alszik mostanában, olyan, mint egy hatalmas rugi. Ennek van lábfeje is.

2020. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Tavasszal, nyáron nem aludt zokniban (nappal se volt rajta zokni), most viszont maga igényli. Takarót nem használ. 18 hónapos.
2020. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Mindegyik gyerekem utálja a zoknit itthon. Mondjuk volt kitől örökölniük.
2020. nov. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!