Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves fiamat ha beleteszem...

Féléves fiamat ha beleteszem a babakocsiba már alszik is. Baj ez?

Figyelt kérdés
Ha előtte aludt itthon akkor is elalszik,addig míg mgy a kocsi.Ha megállunk felnéz és jókedvű.Néha zavar,h ennyit alszik-sokat sétálunk.
2010. aug. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, szerintem csak az új környezet hatására visszavonul egy kicsit. Ez csak átmeneti jelenség, az én lányom is ezt csinálta sokáig, de most már nézelődik is.
2010. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más anyuka a két kezét összetenné, ha ilyen gyereke lenne. Nagyon sok baba üvölt a babakocsiban. Te szerencsés vagy, örülj nki. :-) A kisfiad pedig álmában is szívja a jó levegőt.
2010. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik ! Örülj neki és használd ki amíg tudod:DDDDD
2010. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De jó neked, bárcsak nekem is így lenne :) Ne zavarjon örülj neki, nekem fél órát kell ringatnom a kocsiban hogy kb.20 percet aludjon. 5hós kisfiu.
2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!