Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallott valaki olyan esetről,...

Hallott valaki olyan esetről, hogy újszülött kapta el a koronavírust? Valaki tud erről valami információt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Google
2020. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen. De nem tudom már mi lett a vége. Egy lengyel kismama volt. Google.
2020. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt,hogy már úgy született a vírussal.
2020. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több ilyen is volt már. Általában semmi. Kínában a gyerekek elhanyagolható százaléka került emiatt pl inkubatorba. Amugy amerikaiak szerint növeli a kawasaki kor esélyét.
2020. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos 39 hetesen kaptam el a vírust (igazolt, pozitív teszt). Tudok több kismamáról akik a terhesség végefele kapták el. A kórházban ahol szülni fogok szintén nem új dolog sajnos hogy covidos kismamák szülnek. Ez már magyarországon sem akkora ritkaság. Így sajnos biztos előfordul hogy megfertőződik az újszülött minden óvintézkedés ellenére is. Hogy ez milyen hatással van, nem tudom, én is aggódom emiatt.
2020. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!