Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos kislanynam mit...

3 honapos kislanynam mit vennetek karacsonyra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Valami kis játékot. Baba könyvet. Vagy hasonlót.
2020. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Babageometria könyvet, puha kockát, aminek minden oldala más tapintású, fürdőskönyvet, rágókát, csörgőt, felhúzható zenélő babaplüssöt, pocakpárnát, vízzel töltött hasalós matracot, amiben halacskák úsznak.
2020. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén? Semmit. Az egész karácsonyból neki a színes fények lesznek max érdekesek.
2020. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is 3 hónapos volt a fiam 2 éve karácsonykor. Vettünk neki csörgőt becsomaglotuk hogy neki is legyen valami a fa alatt. De ő még nem érzékel a karácsonyból semmit. Szerintem felesleges minden féle játékot venni ezért / ha szüksége van valamire úgy is megveszed neki/
2020. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
#3: gyermeked tisztelete ott kezdődik, hogy akkor is emberként tekintesz rá, amikor még semmit sem ért a világból...
2020. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
3as voltam. Sztem a tiszteletet nem ajándékkal fejezi ki az ember.
2020. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem ajándékkal, de gondolink rá is, családtagnak vesszük és nem egy öntudatlan bábu, aki még úgyse ért semmit... Ha mindig így állnak hozzá egy gyerekhez a későbbiekben is, az nagyon nem egészséges eredmény lesz.
2020. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondolok rá és családtagnak veszem. Nálunk a családban nem szokás ajándékozni. Kicsit messzemenő következtetéseket vonsz le abból, hogy azt mondom, egy háromhónapos gyerek még nem tudja értékelni, bármit is kap, ami egyszerű tény.
2020. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Kisfiam 16 hetes lesz most karácsonykor. Nagyszülőktől kap egy hintafotelt, pocakpárnát, csörgőket. Dédszülők pénzt szeretnének neki adni.(van egy elkülönített számlája ahova teszünk neki félre) Ükmamájától pedig egy óriás plüssmacit kap.

Én szundikendőre gondoltam neki, elvégre az mégis csak pár évig egy napi használatos dolog lenne. Már ha megszereti.

2020. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!