Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves kislanyomnak szeretne...

Egy eves kislanyomnak szeretnem elkezdeni adni azt amit mi is eszunk, ti hogy kezdtetek?

Figyelt kérdés
Eddig csak sajat keszitesu fozelekeket vagy bebietelet evett,ma pl. toltott paprika van,adhatok neki?
2010. aug. 12. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom egyik kedvence, szétnxomkodom villával és eszi!

A tésztákat kistányéron apróra vágom, a levesből a húst is apróra vágom zöldségekez szétnyomom villával! Főzelékeket habarva rántással kapja!

2010. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eleinte a kevésbé fűszereseket kóstoltatnám vele, aztán szépen lassan mindent. én így csináltam.
2010. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nagyon szereti a leveseket, amiket nem túl fűszeresre csinálok(ezeket tudod utólag is magadnak sózni, borsozni), sok zöldséggel, és villával összetöröm.


Tehát annyi a lényeg, hogy ne legyen neki túl fűszeres, és ehető méretű falatokból álljon. Kóstoltasd, majd meglátod mit szeret igazán, és mi az amit nem annyira szeret. Az én kisfiam szívesen eszi a rakott karfiolt, rántott tököt, szóval nagyjából mindent adok neki, amit mi eszünk. Sőt! mostmár ha bébiételt adok neki, és látja, hogy én "rendes" kaját eszek, abból akar enni.

2010. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen jól írják a válaszolók, nem szabad túl fűszeresre csinálni az ételt nehogy fájjon a pocakja. Én eleinte olyan ételt adtam a kisfiamnak amit már evett babaverzióban. Pl: krumpli pürét, mi úgy esszük, hogy vajat és tejet is teszünk bele, ő is így kapja már. Fasírtot is adtam neki turmixolva, kicsit kevesebb fokhagymát és borsot tettem bele mint szoktam, egyből megette, tetszett neki :) Töltött paprikát szerintem adhatsz a babádnak. Bírja a paradicsomos kajákat egyébként?
2010. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!