Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görögdinnyét ehet már egy...

Görögdinnyét ehet már egy 14,5 hós baba?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy már ehet, de most a zöldséges nagyon megijesztett. :S Azt mondta, hogy az ő lánya is éppen ennyi idős volt, amikor először kapott dinnyét és felpuffadt tőle az arca pár órán belül. :O Vettem egy darab dinnyét délelőtt, csak most meg már nem merek adni belőle a lányomnak. :( Szerintetek?
2010. aug. 12. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
állitolag 6 honapos kortol ehet.
2010. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

NYugodtan kóstoltasd meg vele, legalább kiderül, hogy allergiás-e rá! Én egyébként még nem hallottam és nem is olvastam róla, hogy a görögdinnye kivált allergiás reakciót gyerekeknél! A sárgadinnye az igen, azzal még várj. Az én fiam 15 hónaposan kapta mind a kettőt és egyiktől sem lett baja.

16 hós kifiú anyukája

2010. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem adj neki, mert most friss, idénygyümölcs a piacon. Ha valami baja lesz, az azonnal jelentkezik, tudjátok a dinnye miatt van! Jobb a friss dinnye, mint az import gyümölcs!
2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk védőnőnél ehet görögdinnyét és sárgadinnyét is ,pedig 5 hónapos!
2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Pont ma olvastam a Baba-Patika magazinban hogy 8-9 hónapos kortól lehet adni a babáknak,és ajánlják is.
2010. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok!persze mag nélkül!:)tegnap meg is kostoltuk!
2010. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, ha felébredt adok neki. :) Egyébként, ha allergiás lesz rá és felpuffad akkor mi a teendő? Oké, hogy doki néni egyből, de azon kívül? :P Jobb félni...tudjátok. :)
2010. aug. 12. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:
semmi. doki néni gyorsan otthon e gyógyszerezd Ől tudják mit kell csinálni.
2010. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ne gyógyszerezd és Ők bocsi
2010. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg allergiás reakció lépne fel, akkor adj neki Calcimusc cseppet és vidd azonnal orvoshoz! Az ödéma nem játék!!! Egyébként a görögdinnyére is lehet valaki allergiás, főleg ha van eleve valamilyen más allergiája is. Itt tudod megnézni a leggyakoribb keresztallergiákat: [link]
2010. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!