Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Touragoo babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]

Férjemmel Touragoo és a Peg-Pérego babakocsik között vacilálunk. Touragoo kocsikat nem nagyon ismerem, olyan írjon aki tapasztalatból mondja, hogy mennyire jó, mennyire strapabíró. Húgoméknak van Peg-Pérego kocsija, nagyon szeretik, bár kicsit húzós az ára, de ha ez a Touragoo is van olyan jó, akkor lepártolnánk mellette, még olcsóbban is megúsznánk... :)


2010. aug. 12. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy én is zavarlak, pedig nincs ilyen babakocsink, és nem tudok tapasztalatból szólni. Csak annyi lenne a megjegyzésem (ez viszont tapasztalat), ha nem bolygósíthatók az első kerekek, nagyon macerás vele közlekedni pl. áruházakban, de akár keskenyebb járdán is. Még egyszer bocs. Üdv, és jó vásárlást!
2010. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval egyetértek, még annyival egészíteném ki, hogy nem írják a súlyát. Ez általában azt jelenti, hogy nehéz. Magát ezt a babakocsit nem ismerem.

Én saját tapasztalatomból azt tudom javasolni, hogy újszülött kocsinak ne vegyél drágát, sőt, ha én visszamehetnék az időben, egy használtat vennék. Kb. 5 hónapos volt a kislányom, amikor már megtette volna egy könnyű, fordulékony, kis helyet foglaló esernyőkocsi. Hiába volt az első kocsi is bolygókerekű és sportkocsivá alakítható, mégis nehézkesebb vele közlekedni, cipelni a lépcsőn, bepréselődni a liftbe és betuszkolni a csomagtartóba.

2010. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy a Peg Peregoról mindenhonnan csak jókat hallottam, habár elég drágák, ha jól tudom.
2010. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk szerintem egy ugyanilyen típusú Touragoo babakocsink van, csak egy eggyel ezt megelőző szériából lehet, részleteiben kicsit eltér. Örököltük, így nem tudatos döntés alapján választottuk. Tényleg nehéz kocsi, és a bevásárláskor nehézkes vele közlekedni a boltban a szűk polcok között. Viszont a bolygósítható kerekek nekem más szituációban nem hiányoztak, nagyon hamar hozzá lehet szokni ehhez is. Szeretem benne, hogy fordítható a tolókarja (ha akarod, veled szemben is lehet a babád, és ez árnyákolásra is kiváló módszer), és azt is, hogy nagyok a kerekei, ezáltal ruganyos és stabil babakocsi. Bármilyen terepen tudsz vele közlekedni, olyan, mint egy tank, mi mondjuk olyan helyen lakunk, ahol ez jól jön. Télen a hóban is tudtam tolni. A babám még nem tud ülni, de ha lehajtom a napvédőjét, akkor hason fektetem, tud nézelődni. Mi most vettünk egy könnyű esernyőkocsit is mellé, 9 hónapos a babám, de én a lakótelepen való közlekedéshez továbbra is ezt a kocsit használom, az esernyőkocsit a csomagtartóban tartjuk arra az esetre, ha kocsival megyünk valahová, és ott kell a kocsi. Ehhez hozzátartozik, hogy sose cipeltük fel a kocsit a harmadikra, lent van egy tároló, megemelni nem lehet, olyan nehéz. Szóval szerintem ami az előnye, az a hátránya is egyben, stabil, nehéz kocsi. Második gyereket szolgálja, eddig semmi bajunk nem volt vele.
2010. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kicsit sokszor használtam a kocsi szót az utolsó mondataimban, három különböző dologra.. Ha valami nem érthető, szólj..
2010. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Touragoo-ról olvastam fórumokon, nem annyira jó azt írták. Végül egy ilyet vettünk tegnap: [link] Megvettük hozzá a hordozót is: [link] Remélem jól fogja bírni, Hauck kocsikról vélemények? Tapasztalatok? Nekem nagyon megtetszett a formája és szerintem színben is tök szupi mert ugyan első gyermekünk fiú lesz de ha egyszer sikerül összehozni egy kislányt, ő is nyugodt szívvel utazhat benne, ez a zöld olyan se nem fiú, se nem lány szín. Nekem bejön :)
2010. aug. 22. 12:31
 7/7 msca válasza:

Sziasztok,


Elsőként a tourago-val egy esernyőre csukható babakocsi képében találkoztunk. Gyakorlatilag elpusztíthatatlan volt :) nagybevásárlást belepakoltuk, kibírta, toltuk mindenen át, kibírta. Könnyű volt, nagyon szerettük. Már kinőtte a gyerek.


A második gyerekünknél a csecsemő babakocsinak már Tourago-t kerestünk. Ekkor találtuk a Touragoo Track kocsit. Használtan vettük, feleannyi mint újonnan. A mérete nagy, a súlya kicsit nehéz, de megemelhető. Ellenben nagyszerűen irányítható, félkézzel kormányozható, kisebb padkákon szó nélkül átmegy, a nagyobbakra félkézzel ráemelhető. Van fellépő a nagyobb testvérnek, ez pótolhatatlan, és nagyon jó szolgálatot tett! Ez is elpusztíthatatlan :) Már nyikorog, de ha egy 9 kilós, egy 14 kilós gyerek és a nagybevásárlás van a kocsiban, talán elfogadható, hogy nyeszeg :))


Én ajánlani tudom.

Úgy általában a Tourago márkával elégedettek vagyunk. Ez a beugró szint, de ár-érték arányban, és tartósságban jók.


üdv,

Szabi

2015. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!