Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játék való olyan 1...

Milyen játék való olyan 1 éves gyereknek aki a logikai játékokat csak dobálni szereti?

Figyelt kérdés
Rengetek fejlesztő játéka van de minimálisan sem "szakszerűen" használja őket. Mindent dobál, csapkod. A labdát szereti guríteni, de azt is inkább dobálja. Az alakzatbedobós játékot is inkább ütögeti, szétdobálja a kockákat. Néha pakolgat vödörből vödörbe, de 2 perc után megunja és szétdobál mindent. Nem nagyon tudja játékkal lefoglalni magát, csak a rohangálás csapkodás megy. Mit ajánlatok? Rá lehet venni hogy a logikai játékokkal is játsszon, vagy van amit ki tudnánk próbálni? Természetesen neki való játékai vannak.
2021. jan. 1. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Követem. Nekünk már mindent megunt. Amit szeret amit ki be lehet csukogatni,egy ujjal piszkálni . De amúgy ajtót fiókot csapkod,rongálja a berendezést,zsinórt tép,nyomkodja a háztartási gépeket. Kész vagyunk néha tőle.🥴
2021. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is ugyan ez megy 😂
2021. jan. 1. 12:21
 3/14 A kérdező kommentje:
Kisautóval is úgy játszik, hogy a hátára fordítja és a kerekét pörgeti meg csapkodja. Szereti az ilyen pörgethető dolgokat, az az egyetlen ami máig lefoglalja valamennyi időre.
2021. jan. 1. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Matatófal.

Cipősdobozra lyuk, abba beledobálhat dolgokat.

Bármi játék, ahol célirányosan kell dobálni, eltalálni valamit, beletalálni valamibe...

Később majd jobban fogja más is érdekelni.

2021. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
1-es vagyok Nálunk pörgeti a cumit a padlón. 😃 Viszont rengeteget néz,lapoz könyvet egyedül. Ez meglepő volt nekem. Dobozból ki be pakol,úgyhogy minden játéknak vettem műanyag átlátszó dobozt. Kapott fp tanulo asztalt. Azt is nyomkodja néha. Plussoket teljesen ignoralja. Amivel játszik még sokat a babakonyha. Abba is ki be pakol.
2021. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Az 1 évesek ilyenek, nem értem mit vársz tőle, pár hónap és bedobja majd a formákat, az összes gyerek ilyen 1 évesen, adj neki néhány müanyagtálat, meg egy fakanalat, meg valami nagyméretű cuccot, amit kavargathat, duplo kockát ilyesmit, kiborítja, szétdobálja, ők így játszanak.
2021. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj ezen,teljesen normálisan viselkedik. Meg nem tud sokáig koncentrálni. És a pakolgatassal nagyon sokat tanul - rendszerezni, megkülönböztetni és csoportosítani dolgokat.

Nem kell fejleszteni,elég ha a környezete ingergazdag és játszol vele.

2021. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ő az egyetlen 1 éves gyerek akit ismerek, honnan tudjam mi a normális a többieknél? :D amiket írtál mind csinálja, van saját kanala meg táljai, vödörjei amikkel játszhat. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 1. 12:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
gumikesztyű, felfújva. Madzagok. kulcscsomó. távirányító,telefon.(nem a frankó működők, hanem kiselejtezett, amit lehet nyomkodni, a telefon is régi) Ezek nálunk beváltak.
2021. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
A logikai jatekokhoz o meg kicsi! Azert rombol mert alkotni meg nem tud! :D Tolohathato babakocsi illetve funyirot ajanlom! Ahogy tanul jarni tologatni fogja! Valamint taskakat vodroket dobozokat adj neki amikbe ki-be pakolaszhat kisrbb dolgokat! Enyemek imadtak pakolaszni egy ev korul!
2021. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!