Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koronavírusos a babám, valakin...

Koronavírusos a babám, valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy babám aki 2hónapos és koronavírusos...:( nagyon féltem... esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

2021. jan. 15. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Az egyik munkatársam gyereke (1 hónapos) elkapta. Lélegeztető van.
2021. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Szia.

Nekem 10 honaposan lett az, tünetmentes volt,csak onnan tudtuk,hogy én is az voltam és tünetekkel. A te picurkádnak van tünete?

2021. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősöm babája is 10 hónapos volt,2 napig volt nagyon lázas de semmi egyéb.
2021. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Rokonságban van kicsit idősebb, 1 év körüli gyerek, bevitték a szülei a kórházba, de kivizsgálás után rögtön hazaadták, magas láza volt pár napig, más tünete nem volt, már gyógyult.
2021. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősöm kislánya hőemelkedéssel átvészelte. Tudod, sajnos ez az a betegség amit nem lehet megjósolni. De azért többségében minden rendben lesz velük 🙂
2021. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Kedves 1-es azért kivàncsi lennèk ez ennyire igaz....vagy csak korona fan vagy ès megszoroztad kettővel mg adtàk hozzà hármat?!Ha nem igaz akkor nagyon nem szèp egy anyukànak írni ezt aki valòszínű halàlra izgulja magàt!!
2021. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
#6 sajnos teljes mértékben igaz. A kislánynak cisztás fibrózisa van. Alapból nem kapacitált rendesen a tüdeje. És még jött rá a vírus is.
2021. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
7es így viszont màr teljesen màs a törtènet!Jobbulàst szegènykènek:(
2021. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Sajnálom a kislányt de a cisztás fibrózis sajnos alapból egy halálos betegség tüdő trsnszplantáció nélkül...
2021. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat... az a baj hogy az én kislányom koraszülött kedden jöhetett haza a kórházból mert betöltötte a 36hetet és a két kilót elérte... viszont szerdán este sajnos vissza került légzési problémák miatt😭😭😭😭 és ott derült ki hogy COVIDos :( halistennek eddig jól van semmi tünete nincs, nincs szüksége lelegeztetesre csütörtökön kellett neki egy kis legteri oxigén pótlás de azóta az sincs neki, remelem így is marad.
2021. jan. 16. 19:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!