Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok otthon a gyerekk...

Mit csinaltok otthon a gyerekkel ?

Figyelt kérdés

Minden jo lehetoseg most kiesett a covid miatt

( allatkert, szinhaz, ringato, torna,babamama klub)

Es ha hideg is van kint akkor aztan kimemnu sem tudunk.

Szomoru h a gyed nagyreszet a covid miatt itthon toltjuk.



2021. jan. 25. 16:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
A felsoroltak kb mindegyike neked jó program, nem a gyereknek. Játssz vele.
2021. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az elsővel, nehogy már csak ilyen mondvacsinált unatkozó asszonyis programok okozzanak már örömet. Egyelőre legfőképp rád /rátok van szüksége, játékra, beszédre, foglalkozásra, figyelemre.
2021. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves?
2021. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek... ez mind neked jó...

Miért nem lehet hidegbe kimenni? Fel kell öltözni, az a titka...


Mi ittbenn játszunk rengeteget. Sétálunk, bicózunk, játszótérre megyünk. Nagy ritkán anyáékhoz, vagy barátnőmékhez.

2021. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Én is csodálkozom ,hogy ha hideg van nem lehet kimenni.Felöltözteted a gyereket aztán uccu neki.Mi 2-3 órát voltunk kint ma.(és ez még nem is sok,mondjuk ma azért volt 3-4 fok felénk)

Amúgy itt bent, képkereső,kirakó,kártya,rajzolás,festés,gyurmázás,autózás,babázás,újabban állatoknak is kiadjuk magunkat meg ilyenek.:)

2021. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Ki lehet menni, ha olyan a gyerek, hogy már tud járni, és/vagy elmarad a kocsiban. Az enyém jelenleg egyik kategória sem. Amíg még elvolt barátnőmmel sétáltunk. Mi pletyka látunk a gyerek aludt. De ki szoktam nyitni az ablakot most is a friss levegő miatt és labdázunk, kapcsolok zenét akkor tancolunk. Fogócskázunk. Ha elkiáltom magam, hogy elkaplak, akkor megy a spuri ezerrel. Néha persze azért kimegyünk, de max ilyen 20 percet tolerál jelenleg. Most mindene a mászás. De nem is kell non-stop szórakoztatni. Jelenleg már 20 perce játszik a cumisuvege tetejevel. Már 20x kivette és visszatette a fiókba. Rátette a cumisuvegre és levette, úgymond “szerel”. Közben néha körbemássza a szobát. Odament a hintalóhoz, felállt mellette nyomogatta a fülét (akkor nyihog). Szóval ha elvan magától akkor konkrétan semmit se csinálok vele, ha elkezd unatkozni akkor meg játszom vele valamit.
2021. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Neki ezek nem programok? Egy ket evesnek az hog mas gyerekekkel talalkozik? Ti hol eltek?

Kepzeld ma mi is kint voltunk, nem màra ertettem a hideget hanem a- 5 fokra pl meg mikor esik. Ezek a kioktato stilusok. Agyrem! Gondolom nektek nincs penzetek ilyenekre csak azert azert mondjatok h nem program. Amugy meg miert kellene egesznap egyedul lennunk itthom ? Miert baj hogy hianyonznak a programok meg a taraasa?

2021. jan. 25. 18:21
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Én sem értem, mi baj van a ringatóval vagy a baba-mama tornával pl, ezek a gyereknek is jó programok szerintem. Mármint a ringatón csomót énekelünk meg mondókázunk a piciknek, ezeket csinálom most itthon is, minthogy ugye ringatóra nem mehetek, ezt imádja (bár a lányom még messze nincs 2 éves, de gondolom 2 évesen is bejönne neki a közös éneklés, táncolás, ilyesmi). Az meg nehogy már baj legyen, hogy egy anya is szeretné élvezni a gyerekprogramot, jézusom :D


Kérdező, sajnos azt hiszem nem tudok segíteni fél éves babával a programban, de hát ez mellett most nem tudtam elmenni. Mintha komolyan az lenne a jó anyaság fokmérője, hogy csakis olyan dolgokat csinálj, amit te gyűlölsz de a gyereknek valahol talán jó (megkérdőjelezném ezt a dolgot a -10 fokban meg esőben való kimászkálásról, de oké, mindenki a maga értékítélete szerint döntsön- én mondjuk a múlt szombati nagy mínuszban kivittem a gyereket a hóba, de nem hiszem, hogy különösebben élvezte a 20 percen keresztül tartó következetes ordításból ítélve, de biztos én vagyok a lusta anya, aki legközelebb már inkább nem kísérlek meg ilyesmit egy darabig).

2021. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Semmi baj nincs a ringatóval, nem tudom miért kell ennyire fikázni. Most egyébként senki nem járhat se ingyen, se pénzért, mert nincsen, a covid miatt. Én egy ovissal vagyok itthon, szerintem az sokkal nehezebb, mint egy 2 évessel, ha a covid nektek nem para, akkor esetleg mehet bölcsibe.
2021. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Hát...most lehet a covidra fogni mindent de én pl eltudok járni ugyanúgy a másfél évesemmel gyerekes ismerősökhöz,játszótérre,ringatóra (minimálisan lekorlátozott létszámmal)sétálni sokat,az udvarra. Bent rengeteg fejlesztő játék. Lego,rajztábla,kiskonyha. Sosem érzem,hogy unatkozna vagy,hogy monoton lenne bármi a covid miatt
2021. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!