Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, hiányzik még...

Mit gondoltok, hiányzik még valami a babakelengyénkből?

Figyelt kérdés

Nem szerettem volna felesleges dolgokat venni, de természetesen igyekeztem mindent beszerezni, amire szükség lesz :)


Kiságy matraccal, pelenkázó, szekrény

2 db lepedő a matracra

Babafészek

Mosható és eldobható pelenka, 15 db textil pelenka

Popsitörlő

Kis ruhák 50-68-as méretig vegyesen

1 szoptatós melltartó+kigombolható felsők

2 db cumisüveg és 2 db cumi

Kisolló

2 db fürdőlepedő a babának

2-3 db csörgő, játék

3 in 1 babakocsi


Egy körforgót tervezek még beszerezni a babaágy fölé, illetve egy rácsvédőt.


Van még valami, amire feltétlenül szükség van?



2021. febr. 2. 19:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Én légzésfigyelőt vennék mindenképpen még.
2021. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a pihenőszék volt nagy segítség. El lehetett fektetni, első perctől tudtuk használni. Míg főztem, ott volt mellettem.


Köldökápoló cuccok, fürdető, popsikrém


Nekünk sem légzesfigyelőnk, se bébiőrünk nem volt.

2021. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Bocsi, a légzésfigyelő kimaradt a listából, az is van.


Fürdetőt, krémeket, olajokat nem tervezek egyelőre használni, ezért nincsenek ilyen babakozmetikai cuccok a listán :)

2021. febr. 2. 19:42
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is a pihenőszék ami hasznos volt, még mindig használja :)

A matracra a sima lepedő alá én raktam még egy vízhatlan lepedőt is, ha baleset történik, a matrac megússza :)

2021. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Babakád van? Illetve, nekünk a 2 lepedő kevés lett volna. Szerintem is jo dolog a vízhatlan lepedő.
2021. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én babakádat se láttam, csak fürdőlepedőt🤷
2021. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%

szerintem érdemes egy állítható magasságú járókát is, amiben tud majd mozgolódni kicsit biztonságos körülmények közt. Hangulatfény vagy kislámpa, hogy éjjel ne kelljen nagy villanyt kapcsolni.

És teljesen szubjektív, de én a feltétlen szükségesek közé soroltam a szárítógépet, mert télen benn a lakásban képtelenség nálunk 3-4 napnál gyorsabban megszárítani bármit, és ráadásul párásodtunk is, annak fejleménye meg a masszív penészedés sajnos :/ Így azért sokkal könnyebb és kevesebb váltás ruhára is van szükség.

2021. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, tényleg babakád. Nekünk olyan lepedőnk van, aminek az alja vízhatlan, így nem kell alá plusz lepedő. Miután nálunk a baba a szobájában alszik, így kamerás bébiőrünk is van. Hintázó pihenőszék is hasznos, bár nem létszükséglet. Járókában volt a kicsi 4,5 hónapos koráig nappal, most szedtük szét 1 hete, mert mâr forog és kúszni próbál.
2021. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Basszus, a babakádat is kihagytam, természetesen vettünk :D Azt hiszem, most már tényleg mindent felsoroltam :)


Számítógép a babáról függetlenül is van, mert nagyon szigetelt ahhoz, nem bírná a teregetést bent.


Járókát talán fogok venni később, még nem látom fontosnak. A pihenőszékkel kapcsolatban nem tudom, mit gondoljak, azt helyettesíti a hordozó, nem?


Vízhatlan lepedőt azért nem vettem, mert azalatt elvileg nem szellőzik a matrac...

2021. febr. 2. 20:24
 10/36 anonim ***** válasza:
61%

Mellszívó?

Én is 2 120-as cumisüveggel indultam és 2 cumival, de gyorsan vettem hozzá még ugyanennyit, mert gyakran kell sterilizálni és biztos akkor kell megint...


Sterilizáló? (Mikróban)

Vagy edényben főzöd majd ki? Az is jó, de szerintem gyorsabb, praktikusabb a sterilizáló tál


Légzésfigyelőnk nekünk is volt


Popsikrém, hintőpor, baba fülpiszkáló, sebfertőtlenítő, gyógyszertári krém, lázmérő, fésű, szélcső, D vitamin

Tápszer biztonság kedvéért, ezeket kiírják receptre is

2021. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!