Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik jóízűen a 8 hós...

Miért eszik jóízűen a 8 hós lányom a szüleimnél, ha otthon SEMMIT nem eszik meg?

Figyelt kérdés
Havi egyszeri több napos családi látogatás: mindent megeszik, amit csinalok neki, meg az üveges bebietelt is, amit mar csak azért is kíváncsiságból adtam, mert otthon összeszoritja ra a száját. Ahogy minden másra, kinyitja, jó esetben megkostolja, vagy még azt sem es mar fintorog, elforditja a fejét. Karácsonyi latogatoban ugyanez volt, aztan hazamentünk es semmi :(
2021. febr. 7. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A mama főztje mindig jobb. 😂

Annak idején gyerekkoromban egy portán laktunk égy idős nénivel, akivel a szüleim eltartási szerződést kötöttek. Mindig hozzá jártam kamilla teát inni. Nála finom volt, otthon anyukám nem tudta belém diktálni, az nem volt olyan finom.

Felnőtt fejjel tudtam meg, hogy nem csak hogy anyukám főzte azt is, hanem hogy egy nagyobb mennyiséget csinált, és abból vitt át neki mindig... Tehát totál ugyanaz a tea volt, és mégis.

Ha valamit nem akartam megenni, csak vitt át belőle Mariska néninek, ott két pofával faltam befelé.

Ott jobban éreztem alapból magam. Pedig jó szüleim voltak, szerettek, én is őket. De Mariska néninek mindig volt rám ideje, mindig meghallgatott, miközben apukám dolgozott, anyunak ott volt a háztartás, mellette négy gyerek, így nem volt annyi ideje.

2021. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem is a mariskánál jön meg az étvágy.
2021. febr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anyunak mondtam, hogy ezt meg azt nem eszik meg.Egyik nap átléptünk és épp olyan kaja volt, amit elvileg nem szeret, nem eszi meg.Kiderült hogy csak itthon, mert a mamánál simán betolt egy adagot:D Nincs amúgy ezzel baj, mert ezután ha valami olyat akarok adni neki átviszem, ott majd megeszi:D
2021. febr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miután tavasszal bezártak az ovik minden nap ki mentünk a tanyánkra ebédelni a munkás fiúkhoz mert kettőnkre nem főztem így.

Na ne tudd meg még a tokfozeleket is megette 🤣

De emlékszem gyerekkoromban még a vajas kenyér is finomabb volt mashol

2021. febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert másnál más. Én utáltam a gombát kiskoromban. Viszont tesóm tányérjáról szerettem enni (a gombát). Meg sose teáztam, viszont a barátnőgy nagymamájánál nagyon szerettem. Szép bögrét kaptunk, olyan volt mint egy nagy csésze. Másmilyen volt ott teázni.
2021. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van, másnál finomabb, de hogy miért?? 😃😃
2021. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 évesem ugyan ez. Az oviban mindent megeszik, ittthon kb semmit 😡

A mamáknál szintén bármi jöhet.

Azt hittem h én főzök szarul, de ha én főzök anyumnál, azt is megeszi 🤔

2021. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kell keresni egy etető szomszédot :) :)
2021. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így van.

Másnal szó szerint mindent megeszik.otthon alig eszik valamit.

2021. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!