Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lány név tetszik a...

Melyik lány név tetszik a legjobban? Vélemények a nevekről? Melyiket adnád és melyiket nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 11:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
A Tányán, Dorotin és Lilibellen kívül mind szép
2021. febr. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem Ferdinanda legyen vagy Evetke...


Most komolyan tetszenek ezek a nevek? Oké értem én hogy ízlések és pofonok na de ennyire?

2021. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
86%

Ágnes,Szilvia,Katalin,Zsófia,Rita

Bereniké,Eugènia,Heléna,Esztella,Elina,(Edina).

2021. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
60%
Lilibell,Lilien,Liliána,Lilianna inkább.
2021. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Az újakból tetszik: Klára, Zsófia, Virág, Rozália, Eszter, Julianna, Katalin,
2021. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes ,hogy a Hangáról sokmindenkinek a hangya jut az eszébe.

Nekem csilingelő , mint egy harang. Tehát nekem a Csengéről is, meg a Hangáról is egy ilyen csengettyű, egy szépen, lágyan csengő harang jut az eszembe. Amúgy tetszik maga a név is, hogy Hanga, sokkal jobb szerintem, mint a Hanna, mert,habár csak egy betű eltérés van, a Hanna viszont egyáltalán nem teszik.

Száva:Nekem ez a név olyan,mint egy kiskacsa. :) Nem annyira adnám, de nem is rossz. De amíg van más választék, tehát egy csomó más név még előtte a sorban, amit választhatok, addig ezt nem adnám, de a sima Hannánál jobb név, a Hangának viszont nyomába se ér. Mert szerintem a Hanga cool.

Amarilla: Szerintem ez is nagyon szépen cseng, hasonlóan cool név, mint a Hanga. Most azon gondolkozom, hogy az Amarillában van-e egy kicsit ilyen régiesség, öregesség; de nem, nekem ez egy fiatalos név, most azon gondolkodom,hogy ez a Hangával nekem egyformán tetszik-e; ha most már az volt az első , akkor ahhoz viszonyítunk:):) [Mármint itt tehát első a listában; és akkor én így most hasonlítgatom össze a neveidet a listán] Na, és szóval tehát azon gondolkodom, hogy egyformán tetsző név-e nekem az Amarilla-és a Hanga; vagy pedig esetleg egy hajszálnyival mégis valamiért a Hanga jobban tetszik. Szerintem kábé egyformán szépek; most még nem döntöttem el teljesen. :):) De mind a kettő gyönyörű név. :)

Lea - Ez gyönyörű, nekem pedig a Leona az egyik kedvenc lánynevem, és a Lea pedig hasonlít, ez is nagyon gyönyörű.

Stella-Ez is nagyon gyönyörű név, ezt is simán adnám, de Stellának is ejteném ki, szerintem úgy szebben, lágyabban, finomabban, bájosabban hangzik, mint Sztellának kiejtve. Külföldön a Sztella is jó, de Magyarországon a Sztella bénán hangzik, a Stella viszont tökéletes név hangzásra is. Tehát Stella név Stella leírással, Stella kiejtéssel szintén cool név, mint a Hanga, Amarilla, Lea is azok.

Doroti-Ez így nekem kicsit kislányos, vagy becenévszerű, mintha nem lenne befejezve; de amúgy jól hangzik. De ilyen formában nem adnám; viszont pár éve láttam, hogy létezik már Dorotina név is; na, ebben a formában meg már viszont adnám, mert így már szintén cool név. Egyébként nekem Dor-os nevekből még a Dorina, Dorinda tetszik nagyon. Dorottya is jó még nagyon; de Dóra viszont már túl kemény nekem hangzásra.

Melitta - ez is nagyok klassz, bájos, nagyon szépséges név; sőt, még cool is ez is. :) Becézésre a Metti nekem pl nem tetszik, de pl valami Litus esetleg talán jó lenne.

Tália,Délia-ezek is gyönyörűek; Tália helyett én amúgy a Natáliát adnám, nekem az a teljes alak. De amúgy Tália önmagában is cool, de nekem inkább Natáliaként teljes, az is cool.

Lilibella;-na, ez viszont nekem már talán túl csengőbongó. Próbálgattam kicsit alakítgatni rajta, hogy pl Mábellia; hogy kicsit Bella is legyen, meg kicsit Lili is; de mégse ennyire konkrét Lilibell(a) legyen; ezen még majd akár lehet, hogy gondolkodom. De egyébként nem rossz; csak ez már nekem túúl cseng. :):)

Tánya -ez nekem nagyon tetszik, szerintem ez is cool név. Lehet,hogy ez most fura lesz; de nekem nagyon elegánsan hangzik, olyasmi hangulata van ennek a névnek,mint pl a Patríciának. Olyan elegáns, van benne erő, de mégis kifinomult. Tehát cool.

2021. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
37%

Lilibella. Igazán lányosnak érzem nem túl rövid vagy hosszú.

Nem tucat.

2021. febr. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyik sem tetszik. Talán a Hanga, az még taláb elmegy, de mint egy hangya olyan. A többi maga a borzalom
2021. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!