Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaringató ami nagyon jól...

Babaringató ami nagyon jól bevállt tudtok ajánlani, vagy ti hova teszitek a babát ha nincs ölbe?

Figyelt kérdés

1hó.os+1hetes a babám és nem akarom egész nap ölbe cipelni, az ágyon fekve unatkozik, ti hogy oldjátok meg?

Vennék egy babaringatót neki, de nem tudom melyiket vegyem ami jó is és nem annyira drága..


Ti mit ajánlotok?



2021. febr. 12. 15:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Járókába tett játszószőnyegen volt már ilyen idős korában. Van zenélő hintánk is, azt is szereti. Ő nem ölbebaba a mai napig sem (5 hónapos), úgyhogy szerette ezeket.
2021. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Sima pihenőszék. Sokáig használtuk.

Vagy takaró a földre, azt arra rá.

2021. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem volt ölbe baba, betettem a kiságyába, vagy később as járókába. Volt neki kendőcskéje, plúss játéka, és piciként nézte a kezeit is. Nem kell egy kisbabával állandóan foglalkozni.
2021. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
1 es milyen zenélő hinta? elkuldöd hasonlót vennék
2021. febr. 12. 15:50
 5/28 anonim ***** válasza:
55%

Már miért unatkozna egy 5 hetes??? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Még nem is ismeri a világot.

Pihenő szék

Játszó szőnyeg

Babakocsik és séta

Kösd magadra és hajrá, séta vagy otthon bármi,

5 hetesen meg még alszik is sokat. Nem értem a problémádat.

2021. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Értem, de nem akarom hogy sirjon.

És ha nyöszörög és sir persze hogy felveszem.

Akkor kuldtök babapihenőt babaringatót akinek van és bevállt?

2021. febr. 12. 15:51
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

A mi babánk pl nem is szerette a zenélő hintát

Pedig én is nagy reményeket fűztem hozzá. Még jó,hogy ajándékba kaptuk...

2021. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Kisfiam csak ölben szeretett lenni, míg nem tanult meg forogni, kúszni. Viszont hálát adok az elektromos hintáért, az egyetlen hely, ahol elvolt a karomon kívül. Most 5 hónapos, még mindig szereti, csak nagy baba és már kinőtte súlyra, így nem nagyon tudom beletenni.
2021. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Nekem már 3 éves múlt a lányom, de ahogy emlékszem 5 hetesen nem tudott játszószönyeggel játszani, meg se tudta fogni a játékokat. Játszoszönyeg olyan 3 hónapos kortól volt jó. Amíg ilyen pici 1-2 hónapos jó lehet a pihenöszék, akár rezgős, vagy az adamo hinta, mindegyik drága és nem is biztos, hogy szereti, de lehet bérelni is.
2021. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

3 hónapig pont vag, rajtam, vagy a kiságyba volt a fiam. Nem passzoltam le sehova. Amíg aludt, addig elvegeztem a dolgom és ennyi.

Egy 5hetesnek pont csak ezekre van szüksege. Evés, alvásra... nem akarom elhinni, hogy unatkozik.

Egyebként rezgő pihenőszekünk volt, de azt csak 3hó után használtuk.

2021. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!