Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpéptől, baba joghurttól...

Tejpéptől, baba joghurttól lett valakinek a babája tejallergiás?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Saját tapasztalataim nincsenek, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy igen. A napokban vettem tejpépet a lányomnak, és legnagyobb meglepetésemre az volt ráírva, hogy tejet tartalmaz, holott 1 éves korig kerülendő. Ma írattam fel a háziorvossal Humana HA tejpépet. Abban nincsen tej (na meg búzadara sem). Próbáld ki, hátha bejön.

Zita (32 hetes kislány anyukája)

2008. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma voltunk orvosnál mert piros száraz foltok lettek a kisfiam hátán és azt mondta hogy ezektől lehet. 9 hós szopik 4x, Humana joghurtot, nestle dessertet, tejpépet is kap. Drága dolgok és ráadásul ilyet okoznak.
2008. dec. 3. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A tehéntejben laktóz van, az okozhat allergiát. Állítólag a babakajákból kivonják a laktózt, tehát tejallergiát nem okozhat. Ennek ellenére, ki tudja még mik vannak benne, szerintem nagyon mesterséges dolgokat is tartalmaz. Inkább adj neki gyümölcsöt, amit a piacon veszel.
2008. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!