Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra áll be a végleges...

Mikorra áll be a végleges szemszín?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem mikorra áll be a baba végleges szemszíne? Mindenhol mást olvasok
2021. febr. 18. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak 1 éves kora után.
2021. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért olvasol mindenhol mást, mert ez babánként változik. Van, aki a végleges szemszínével születik meg :) A lányom 6 hónapos, neki már eléggé bebarnult, egy ideje nem változott semmit, lehet ez már így is marad. Vannak, akiknél még 2 éves kor után is változik. Egyéni.
2021. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj... Nekem 14évig kék volt, utána kitalálta hogy zöld(es) lesz😂 De ezt jobban is szeretem amúgy :)

Szóval sosem lehet tudni :D

2021. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak az érdekelne hogy megmarad e a világos szeme. Ha mondjuk zöldül az se baj, az sem ha mondjuk bebarnul de örülnék ha kék vagy zöld szeme lenne 😁de még csak 4 hónapos így tényleg lehet még bármi
2021. febr. 20. 00:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit számít a hajszín? Logikusan végiggondolva ha egy baba barna hajjal születik, nagyobb eséllyel barnul be a szeme, mint egy szőke hajjal születő.

Milyen színű a te szemed, és az apukája szeme?

Én pl. szőke hajjal születtem, kék maradt a szemem. A hajam oviban barnult be, a szemem színe, mint mondtam, 14 évesen zöldült be.

Az öcsém is szőke hajjal született, neki is oviban barnult be, a szemem még mindig kék, bár még csak 11éves.

2021. febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A haja ugyanolyan mint nekem volt.. Barna és szőke tincsek vannak benne, elég vicces de olyan mintha melírozva lenne neki😁 az én szemem zöld, mondjuk 5 éves koromban még kék volt aztán zöldes lett. Apukája szeme barna így meg van rá az esély hogy barna legyen.
2021. febr. 20. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, akkor tényleg van esély mindhárom szemszínre, az idő eldönti hogy változik-e, és ha igen, akkor mikor :)
2021. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves korig kék volt a szemem,utánna zöld lett végleg.
2021. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!