Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fiatalon szültetek...

Milyen fiatalon szültetek gyereket? Volt aki ugy vállalt babát h még suliba járt nem dolgozik, és 20 éve körül van? Persze az apa támogatja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 21 éves vagyok 2 hónapos a kislányom.Nem fejeztem be a fősulit, de már csak egy pár tantárgyam van hátra.Miért kérdezed?
2010. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék kisbabát..de még suliba járok!

És félek h nem tudnánk eltartani!és érdekelt más véleménye:)

2010. aug. 17. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kisfiamat 20 évesen szültem, még suliba jártam (fősuli), a férjem dolgozott (rendőr). Egy fizetésből éltünk+gyes+családi pótlék. Megéltünk. Nem mondom, hogy dúskáltunk, de mindig volt mit enni, a kisfiamnak is megvettünk mindent, sőt pár napra minden évben lementünk a Balcsira. Most, 8 év múlva, megszületett a kislányom, de így, hogy dolgoztam és nem csak a gyest kapom, hanem gyedet könnyebb sokkal. De semmiért nem adnám azt az időt. Gyönyörű időszak volt az is, és ha előlről kellene kezdenem ugyanígy tennék. A kisfiam is tervezett baba volt, nagyon akartuk őt is, a sulit nem tudtam befejezni, egy baba teljes embert kíván. Most így lassan 29 évesen nagyon boldog vagyok, van két gyönyörű gyerekem, férjem, van lakásunk, autónk. A férjem még mindig rendőr, én meg gyeden!:))
2010. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratuláok!!:)

Én is nagyon szeretnék kisbabát,és fiatalon szeretnék szülni..de baba mellett nem lehet befejezni a sulit levelezön???csak érdeklödök!mert engem az anyaságon más nem nagyon érdekel:)persze fogok dolgozni is

2010. aug. 17. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 23 éves vagyok, februárra várom a babámat. Én az egyetemet levelezőn csinálom, 2011 júniusában fogok államvizsgázni. Nekem rengeteg csoporttársam van, aki nemrég szült, vagy mostanában fog. Szóval szerintem nem kell abbahagynod a sulit azért, mert babát akarsz. Mondjuk én azért levelezőre járok, mert már az elejétől kezdve dolgozom.
2010. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az első vagyok!:)

Én egyéni tanrendes vagyok.Nem tudom nálatok létezik-e ilyen lehetőség.Nem kell látogatnod az órákat,csak vizsgákra és zh-t írni kell bemenni.A párom dolgozik, én csak gyest és családi pótlékot kapok.Meg lehet élni, hidd el!

2010. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megnyugtató volt a válaszokban azt olvasni,hogy családfői fizetéssel,plusz a női hozzájárulással,ami a csp-ban és gyes-ben értendő meg lehet élni.Bár két éves a kérdés,de ennél régebbieket is olvastam már és eddig mindenhol azt írják legalább a gyed meglegyen.Persze jó lenne,ha lenne úgy munkalehetőség Én sem diákmunkából keresnék jelenleg.

Nappalis vagyok és egyéni tanrendes.Nálunk ez azt jelenti,hogy a levelezősök óráira kell bejárnom,bár elgondolkodtam az utolsó Válaszoló által írt lehetőségen,még talán az is megbeszélhető alkalom adtán...

Azt viszont meg már többektől olvastam,hogy lehet tanulni kisbaba mellett.Szóval ez megnyugtató.:) 24 vagyok és idén kezdtem egy 3 éves fősulit.Amibe azt nem kalkuláltam bele még akkor,hogy időközben feléledhet Bennem az "anyai ösztön" vagy ilyesmi...Én sem tudom megmagyarázni mi van Velem,de megy a filó rendesen!:) Köszi!

2012. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!