Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aprosagokboltja.hu/spd/20green...

Aprosagokboltja.hu/spd/20greenblack/KING_RAFPOL_20 -erről a babakocsiról vélemények érdekelnének/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Falun élünk rosszak az utak ugyhogy mindenképp nagykerekű kell.

Januári baba lesz:)

Még nem vásárlok csak nézegetek, és azért itt tettem fel a kérdést mert itt tapasztalt anyucik vannak:)


2010. aug. 17. 21:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]

a link rendesen:)

2010. aug. 17. 21:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem jó kis massziv kocsi,és a színe főleg tetszik:-))Na és árban is nagyon megéri.Nekem hasonló van ilyen nagy kerekü,tako,nem bántam meg hogy ilyet vettünk.
2010. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

falura tökéletes de gondold át:

- k***va nagy ha kocsival mentek valahová mire beteszed semmi nem fér be

- ha a vonatra kell felrakni felfér e?

2010. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vonatra remélem felfér mert ha apuci dolgozik csak ugy tudunk közlekedni:(, és busszal is kell mennünk:)

Azért ezt néztem ki mert nem szeretnék 40felett kiadni a babakocsira, és elég rosszak az utak, van hozzá minden, esővédő stb.

2010. aug. 17. 21:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Linkeket is szivesen fogadok nagykerekű, strapabíró, és minden tartozékkal ellátott babakocsiről:)
2010. aug. 17. 21:11
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

Még ezt is néztem, hasonló

2010. aug. 17. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper lesz, én is ilyesmit szeretnék venni, szintén téli baba lesz. Biztos felfér a buszra is, meg a vonatra is.
2010. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó a kocsi, de baromi nehéz.

Nem fogod bírni emelgetni gyerekestől, csomagostól.

2010. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon elgondolkoznék rajta.

1. Ha autóval mentek, akkor ha be is fér a csomagtartóba (már ez sem biztos, az enyémbe nem fért be), akkor semmi más nem fér (de olyan szinten, hogy az eü-dobozt is úgy kell mellé belegózni).

2. Vonatra szinte tuti nem fogod tudni felrakni, azoknak keskeny ajtaja van, ez a kocsi meg 12 kiló+ a gyerek min. 4=16 kiló. Az 2 zsugor ásványvíz, szélesebb, nagyobb elosztásban, és a vízet úgy viszed, hogy egyik kéz, másik kéz, ezt nem úgy kell felvenni. És ez csak a kezdet, minél nagyobb a babád, annál nehezebb lesz.

Én nagyon- nagyon meggondolnám.


Emellé meg ha veszel még egy sportkocsit kb. 15000ért (persze még később), az már 55.000 forint, meg gondolom kell autósülés, az 20.000 forint. Ez együtt 75.000. Ennyiből már inkább vennék valami aluvázas travellt, ami végig jó.

Bolygókerekeset.

2010. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat.

Az a baj hogy itt ahol én lakom olyan utak vannak, hogy lehetetlen bolygókerekessel közlekedni.jó nagy kerekű kell hogy ne akadj el 10méteren belül egy kátyúba

2010. aug. 18. 18:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!